Jahrgang 2001
Fenstermacher, Fynn  
Lande, Lennard  
Jahrgang 2002
Achmus, Nils Aevermann, Lara Alessandra
Adler, Richard Alonso, Fleur
Adolff, Julius Becker, Lea
Albers, Justus Behm, Eva Maria
Appel, Adrian Böhning, Emilia
Arnaout, Leo Brachfeld, Tara Lee
Aßmann, Laurenz Daniel Brassen, Nikola
Baasch, Thilo Brintzinger, Jana
Balkenhol, Lukas Brocks, Ella
Bally, Leo Buse, Rosa
Bastian, Jan Hendrik Canora, Maite
Becker, Benedikt Cremer, Louise Marie
Beckmann, Maximilian Daniel, Selina
Behr, Oscar Dieckmann, Fenia
Behrends, Henry Duden, Sophia
Beier, Tjark Elkmann, Annalena Céline
Beitinger, Frederik Endler, Anna
Bergis, Tamino Fahr, Annalena
Bernhardt, Tom Fegg, Anna Lisa
Bick, Silas Fiedler, Julie
Biederlack, Luis Flötgen, Tatyana Maria
Binder, Leo Forde, Tara-Faye
Bingel, Tim Fraas, Marcia
Bläse, Marius Noah Franz, Isabella
Blomqvist, Jonathan Franzen, Larissa
Blum, Maximilian Gärtner, Talisa
Böck, Sebastian Gehring, Lina Sophie
Bolz, Leon Geßner, Mirjam
Bolzen, Jannes Geßner, Karin
Born, Julian Grabau, Tina
Börner, Dennis Grünewald, Antonia
Borow, Finn Grzega, Anne
Böschen, Louis Hammermann, Lea
Bramann, Niclas Ben Hassemer, Laura
Brügger, Finn Justus Heck, Fiona
Brügmann, Finn Hedermann, Lena
Brunke, Justus Hein, Annabelle
Brunner, Max Heinig, Mette
Brunssen, Jonas Hemmers, Lena Marie
Bühlmaier, Leon Heß, Amelie
Bull, Moritz Hillmann, Anna Lina
Burgdorf, Patrick Hoffmann, Melina
Burgey, Maximilian Holewa, Vivien
Burridge, Patrick Hollenberg, Lea Marie
Buss, Aimé Paul Hund, Amelia Johanna
Campbell, Robin Husemann, Nina
Christiansen, Danny Leon Jäger, Emilia
Ciachera, Gian Johnson, Zoe
Cichon, Leonard Kesselgruber, Sarah
Coester, Hunter Carlton Keßler, Alica
Conradie, Constantin Kimm-Friedenberg, Rebecca
Coy, Felix Kirstein, Marrit
Cramer, Philip Kroll, Jessica
Curdt, Noah Krüger, Emily
Czieso, Benjamin Kruse, Amelie
Danisch, Leon Lahrssen, Carolina
Delp, Justus Nikolaus Lambrecht, Frederike
Dengler, Noah Lange, Olivia
Deutscher, Marlon Sean Lemieux, Isabella
Dierenbach, Marc Oliver Lieder, Anna Lena
Dödtmann, Leon Liu, Annabel Siyu
Dohm, Merlin Lößlein, Laura
Dresse, Lukas Lotz, Alissa
Dreykluft, Louis Elijah Luboldt, Lissy
Dünker, Florian Mandic, Anika
Eck, Johannes Marenbach, Charlotte
Ehlen, Flemming Marks, Victoria
Ehrt, Tom Martin, Julia
Einhoff, Tim Marx, Clara
Ellrott, Hannes Maul, Clara
Elmentaler, Konrad Menrath, Mariella
Endreß, Niklas Meß, Maxima
Endtmann, Paul Meßner, Fabienne
Ernst, Sven Metz, Jelena
Falke, Mika Meyer, Merit
Faschina, Vincent Luca Miedlig, Lena
Fechner, Torben Miersch, Michelle
Federwisch, Lennart Mikle, Anna
Ferdinand, Hendrik Münch, Marie Christin
Fiedler, Constantin Murken, Annika
Fisbeck, Jonas Muth, Victoria
Fischer, Sebastian Nettelbeck, Carina
Fitschen, Jonas Neubauer, Anna
Flohr, Laurin Neumann, Annika
Folgner, Christopher Nick, Celina
Foth, Anthony Niemetz, Mayra
Frank, Moritz Nix, Franziska
Freiherr zu Rhein, Alexander Oosterbeek, Julia
Freitag, Julian-Paul Otte, Johanna
Friedrichs, Tom Otto, Leonie
Frieling, Paul Palm, Charlotte
Fuchs-Nordhoff von, Maximilian Park, Hanseul
Funk, Noah Peters, Bele Katharina
Fuß, Henri Lasse Pfeifer, Juliane
Gallenkamp, Hans Cornelius Popielas, Zoe
Garbers, Robin Postiglione, Marie
Gaschler, Julius Raballand, Julie
Gättner, Moritz Paul Reddemann, Chiara
Gebauer, Luca Rehm, Annika
Gebhard, Joshua Reiche, Elisabeth
Gebhart, Andreas Reissner, Stella
Gerken, Alex Rieß, Lena
Gerlach, Maximilian Roeser, Felicitas
Germann, Emil Rösch, Katharina
Gessl, Marius Samtlebe, Anna
Ghaleb, Zeyad Schäfer, Lea
Giering, Nico Schäfer, Anna-Kathleen
Giesler, Gustav Schick, Charlotte
Glienke, Carl Schiebler, Anna
Gmyrek, Kilian Schmitz, Lara Luisa
Gohlke, Axel Schneider, Lina
Gotter, Lucas Schneider, Josephine
Gräber, Marko Schöpp, Lara
Graeff, Justus Schröder, Franziska
Greupner, Nikolai Schulte, Liza Charlotte
Grumbrecht, Michel Schwartz, Celina
Guntermann, Julius Semesdiek, Anna
Guppenberger, Lucas Sinz, Eva
Gutsche, Friedrich Speerschneider, Friederike
Guyard, Frederic Spitzer, Anna Sophie
Gysler, Paul Steffke, Paulina
Haas, Benjamin Steigert, Johanna
Haase, Lucian Steinberg, Theresa
Habermann, Felix Stickdorn, Alexia
Hahn, Johannes Stinnes, Johanna
Haller, Julius Stopfel, Maxima
Hammerschmid, Nick Christopher Stöxen, Lena Mattea
Hannemann, Philipp Straube, Charlyne
Hans, Niklas Straubinger, Annika
Hartnett, Shane Stusch, Lara
Haug, Pius Sulzmann, Katharina
Hawener, Jonas Sybrecht, Frieda
Heermann, Felix Tautz, Luisa
Heidemann, Rasmus Theilmann, Luisa
Heinke, Ferdinand Thieme, Lela Chantal
Heislitz, Paul Thiermann, Charlotte
Heitzmann, Pirmin Thimm, Natalie
Hemmrich, Sascha Tinschert, Carolina
Hendschuch, Maarten Ulsamer, Lea
Herbster, Vinzenz Valkyser, Kim
Hermann, Jacob van Kleef, Fabienne
Herwig, Maximilian van Wyk, Robyn Ashley
Hewelt, Frederik Veith, Isabell
Hinkel, Alexander Vogel, Inca
Hinz, Michel Voise, Sabrina
Hinze, Oliver Weber, Franziska
Hobe von, Philipp Weigl, Annika
Hoffmeister, Maximilian Weiland, Lina Johanna
Holtbrügge, Jonathan Elias Wenzl, Marlene
Höning, Laurids Widlöcher, Pia
Hoppe, Constantin Wiegmann, Laura
Horst, Lennart Wiese, Alexandra
Horvath, Kai Wilke, Jana
Huber, Thomas Franz Josef Ziemons, Stefanie
Huber, Niels Zweihaus, Pauline
Huber, Luis  
Hülse, Moritz  
Hülsey, Jeremy  
Hupfer, Florian  
Huppert, Yannik  
Hürlimann, Maximilian  
Iffert, Jörn Sydney  
Irion, Kai Daniel  
Isaack, Patrick  
Jacobs, Jonathan  
Janfeld, Tristan  
Jansen, Simon  
Jansen, Paul  
Jansen, Julius  
Jedam, Elias  
Jockers, Sebastian  
Kabuth, Frederic  
Kadner, Jonathan Felix  
Kalkuhl, Till  
Karwinkel, Paul  
Keune, Tim  
Kiefer, Leopold  
Kirchner, Jens  
Klassen, Lukas  
Klein, Hendrik  
Klein, Dorian  
Klement, Luca  
Klenk, Lucas  
Klingele, Leon  
Klouda, Jonas  
Klünder, Lui  
Klunker, Timo  
Knipschild, Friedrich  
Knoll, Felix  
Koch, Wichard  
Koch, Thore  
Koch, Dominic  
Koch, Aron  
Koch, Alexander Gordon  
Köhler, Luca  
Kojellis, David  
Kolander, Marc  
Kolb, Philipp  
Kolb, Luke Anton  
Koppanyi, Carlo  
Kopsch, Hugo  
Kordes, Gunnar  
Kors, Ybo  
Korte, Kevin  
Kramer, Justus  
Kramer, Benedikt  
Krause, Jannik Noah  
Kreuzinger, Fynn  
Krieger, Niclas  
Krieger, Christoph  
Krogmann, Jonas  
Kühne, Alexander  
Kunik, Philipp C.H.  
Küpper, Max  
Landwehr, Henri  
Lang, Konrad  
Latus, Tim Benedict  
Laudenberger, Konstantin  
Lehmann, Lasse  
Leichert, Julius  
Leithner, Oskar  
Lenzmann, Nicolas  
Leßmann, Marc  
Linnhoff, Julius  
Lobeck, Louis  
Lockwood, Fergus  
Lorek, Luis  
Lürig, Jan Niclas  
Lutz, Felix Maximilian  
Markus, Laurin  
Marquart, Benedikt  
Martin, Lucas  
Massow von, Sebastian  
Materi, Anton  
Mathmann, Tom  
Matzke, Clemens  
Mayinger, Fabian Joel  
Mecklinger, Christoph  
Meier, Lars  
Michaelis, Paul  
Michaelis, Malte  
Mladenov, Leo  
Mohr, Philipp  
Molling, Linus  
Monteirinho, Nelson Filipe  
Mörsch, Luis  
Muhic, Leon  
Müller, Julius  
Nagel, Tim  
Nauheim, Marius  
Nemack, Tom Alexander  
Neteler, Johann  
Neuser, Maximilian  
Nieder, Niklas  
Nordt, Tibor  
Norrmann, Alexander  
Obtmeier, Michael  
Oel, Marten Frederik  
Offermanns, Keanu  
Opel, Felix  
Ormanin, Jonathan  
Osten von, Nils  
Paas, Arthur  
Panten, Benno  
Peetoom, Jesper  
Pelka, Nicolas  
Peschke, Nicolas  
Peters, Luc  
Petersen, Marvin Luca  
Petersen, Jonas  
Peterzumplasse, Tane  
Pfahls, Robin  
Pham, Quynh Tai  
Pieper, August  
Pieron, Luca  
Puhl, Lukas  
Raeburn, Vincent  
Rahenbrock, Maximilian  
Rambla, Bastian  
Rasche, Felix Timon  
Rattinger, Marc  
Reeber, Maximilian  
Reichhard, Alexander  
Reif, Axel  
Reimer, Lucas  
Reisdorf, Jay-Benedikt  
Reisgen, Jonathan  
Remme, Thilo  
Richter, Nils  
Rißel, Benedikt Julian  
Ritzer, Ferdinand  
Röcken, Jason  
Roepke, Robin  
Rollinger, Paul  
Röscher, Chris  
Rosenberger, Gregor  
Rosentritt, Ben  
Rosenwald, David  
Rougelis, Moritz  
Rücker, Luis  
Rühle, Marc Louis  
Rüss, Felix William  
Saas, Robert  
Sachs, Johannes  
Salfeld, Nick  
Salvador, Ennio Emilio  
Salzer, Paul Konstantin  
Schaefer, Philipp  
Schäfer, Maximilian  
Schäffler, Dominik  
Schall, Felix  
Scharn, Maximilian Rene  
Schebaum, Niklas  
Scheiff, Caspar  
Scheil, Paul Ronald  
Schierbeck, Torben  
Schillings, Valentin  
Schirmer, Leon  
Schlepers, Benjamin  
Schmidt, Per Jacob  
Schmidt, Cristóbal  
Schmidt-Ocker, Finn  
Schmitt, Jago  
Schneider, Maximilian  
Schoenebeck von, Carl  
Scholz, Konstantin  
Schröder, Nikolas  
Schulte, Malte  
Schultz, Max  
Schulz, Moritz  
Schumacher, Maxime Joel  
Schwarz, Raphael  
Schweinbach, Carl  
Siebrecht, Felix  
Sieg, Maximilian  
Sielisch, Jonas  
Solibieda, Simon  
Sommer, Lukas  
Spähn, Lutz Luca  
Sparmann, Tim  
Specht, Ole  
Staben, Leonard  
Stedem, Yves  
Steffen, Paul  
Steger, Dennis  
Steinbrecher, Tim  
Steinhoff, Tim  
Steinkuhl, Felix  
Sternberg, John Lund  
Stichler, Nico  
Stockmann, Johan  
Stracke, Maximilian Luis  
Strencioch, Tom  
Strieder, Marc  
Strobel, Cedric  
Teubler, Jannik  
Thaleck, Niclas  
Thiemann, Jonathan Tim  
Thomas, Dylan  
Thomsen, Tammo  
Thomßen, Dominik  
Tilmes, Philipp  
Tisch, Benno  
Torkel, Jonah  
Toukabri, Taha Ayoub  
Träumer, Christopher Fynn  
Trulsen, Mikkel  
Tünnemann, Jan  
Ulbrich, Lucas Gabriel  
Vater, Maximilian  
Vinken, Jesper  
Vliamos, Niklas  
Vollenbroich, Felix  
von Stolzmann, Ferdinand  
Voss, Maximilian  
Wabnitz, Leonard  
Wallraven, Julius  
Warneke, Maximilian  
Weber, Valentin  
Weber, Erik  
Weisser, Robert  
Weißmeier, Christian  
Wendel, Niklas Ian Jean-Baptiste  
Wendelstadt, Georg  
Wibbelt, Nils  
Widlöcher, Kai  
Widmayer, Tim  
Wieckenberg, Maximilian  
Wiesemann, Henri  
Wilczek, Leopold  
Willmar, Ferdinand  
Wimmer-Gross, Ruben  
Winkler, Jannes  
Winkler, Dennis  
Witten, Constantin  
Witthoff, Jakob  
Wittmann, Tom  
Wittmann, Felix  
Wolf, Stefan Ludwig  
Wolf, Lennard  
Wolff, Maximilian  
Wolff, Jan Frederick  
Wulff, Ferdinand  
Wurmbrand, Henry  
Wurtmann, Tobias  
Zhegrova, Lavdrim  
Zielasko, Eric Wahyudi  
Zimmer, Michel  
Zimmermann, Andreas  
Zumdohme, Nicolas  
Jahrgang 2003
Adelsgruber, Alexander Abazi, Dijane
Ahrens, Ruben Altmann, Julia
am Weg, Jonas Antolini, Mia
Amend, Anton Arenknecht, Alexa
Anskinewitsch, Philipp Bakal, Olivia
Aßmann, Fabian Baum, Annika
Assmus, Ludwig Bayer, Annkatrin
Backmann, Elia Becker, Emma Sophie
Barth, Kilian Bellemann, Lara
Bauer, Lukas Beste, Hanna
Becker, Leon Bislimaj, Edona
Beel, Moritz C. Bittner, Emilia
Behringer, Emil Böhm, Felicia
Berendsen, Lukas Bösel, Sophia
Berg, Thilo Rouven Brandt, Carla
Bergweiler, Theodor Brenner, Pia
Bernhardt, Louis Niklas Brod, Pauline
Berns, Oleg Brodrick, Janine
Bertsch, Raphael Brossmann, Lilli
Biebl, Maximilian Bruhn, Janne
Binder, Max Brunner, Emma
Birkel, David Bürgers, Charlotte
Blum, Lennard Burrenkopf, Patrizia
Bodden, Jonathan Busse, Jeanne Marie
Bodendorf, Marvin Benedikt Butz, Lena
Bodi, Julius Cremer, Julia Maria
Boecken, Max D´hein, Caroline
Bordt, Karl Decker, Lena
Bott, Moritz Diakou, Eleni
Böttcher, Fynn Dollriess, Sophia
Brand, Finn Dumke, Daria
Brandes, Jonathan Düren, Amelie
Brey, Yannik Ebenhöch, Theresa
Brinkmann, Simon Errolat, Cecilia
Brisch, Maximilian Feucht, Louisa Jo
Brockmann, Carl Ferdinand Föller, Karolin
Brons, Friedrich Fransen, Jette
Bross, Nicholas Frey, Jule
Buerke, Jeffrey Gerhard, Pauline
Bug, Leander Gnirs, Elisabeth
Buhmeier, Dustin Göbel, Selina
Burkardt, Luis Graf, Katharina
Burmeister, Maximilian Noel Graf, Franziska
Busch, Frederik Graf, Constanze
Carstensen, Finn Broder Grote, Lara
Conrad, Maximilian Gullotta Cano, Laura
Cremer, Constantin Hahn, Victoria
Cristian, Luca Hedrich, Paulina
Cutner, Steven Lee Heinz, Anna
Czerner, Julian Heitz, Ines
Dahinten, Leo Höfer, Franziska
Dämgen, Luca Hoffmann, Paulina
Danneberg, Finn Holderied, Michelle
De Heus, Matthew Horn, Theresa
Deckert, Justin Horn, Franziska
Del Rio, Miguel Hörsting, Lili
Delhougne, Jakob Jansen, Paula
Diestel, Jannik Jung, Anna Maria
Dirks, Finn Kennedy, Sophia
Dorando, Peter Kenner, Lara
Dorl, Richard Kern, Lisa
Drach, Nils Kirchner, Chiara
Drouet, Tobias Kirschner, Deborah
Eckrich, Leon Klein, Victoria
Ehlen, Oliver Klett, Paulina
Ehrenfeuchter, Philipp Kloudova, Eva
Eiteneier, Nick Knebel, Marie Emilie Katharina
Elfner, Hendrik Koch, Lisa Marie
Engemann, Ben Köhler, Sophia
Ernst, Henri Kortenacker, Maja Fee
Faber, Adrian Krapf, Anna Sophia
Faust, Tim Kugler, Janna
Feeny, Lennan Kusatz, Anna
Fink, Frederik Lacher, Clara
Fischer, Nicholas Ben Leifermann, Swantje
Fischer, Jarno Lemloh, Lotte
Flauss, Sander Lemloh, Jette
Floegel, Liam Lenz, Kajsa
Förch, Kimi Cedric Libovsky, Clara Noelle
Frahry, Noah Litges, Maria
Freudenberg, Carl Lohstöter, Paula Charlotte
Freyer, Ben Mackenstedt, Louisa
Fricke, Claas Konrad Nägele, Talesia
Frohberger, Marlon Nonnengässer, Jolina Isabel
Funk, Francesco Ost, Luisa
Furthmüller, Luis Otterstedde, Aurelia
Ganter, Maximilian Wilhelm Paulus, Hannah
Gast, David Plassmeier, Carla
Goller, Thomas Porath, Johanna
Gorzalnik, Marc Connor Raschke, Rosalie
Gottlob, Noah Rehmann, Laura
Grapentin, Constantin Rott, Lisa
Gräßel, David Sallmann, Mathea
Graumann, Sanjiv Salzmann, Kira
Gress, Kilian Sangiorgio, Naja Isabella
Grosch, Julian Nikolas Schäfer, Jennifer
Gühnemann, Tim Schaffer, Luisa
Halfar, Lukas Schein, Carlotta
Halle, Philipp Scheller, Sophia
Haller, Luca Schmidt, Sabrina
Halstrick, Robert Schumacher, Laura
Harasko, Dominique-Marc Schwarz, Katharina
Harren, Paul Schwerdtle, Jasmin
Hasebrook, Lennard Seelig, Amelie
Haubold, Felipe Senk, Maja
Hehn, Hendrik Sinnes, Liv
Heid, Juri Sommer, Maybrit
Heilig, Kim Sorsa, Karolina
Heinsius, Felix Staufer, Daria
Hemker, Dominik Thieme, Fenja Zsanna
Henning, Quentin Usula, Anna-Lena
Henning, Maximilian Valder, Nele
Herpertz, Alexander Vaupel, Henriette
Herrmann, Maximilian Volkwein, Miriam
Herrmann, Maximilian von Lettow-Vorbeck, Fé
Herrmann, Jannick Wallenwein, Sarah
Heuer, Hendrik Wenninger, Lina
Hiltel, Felix Werner-Meier, Tiffany
Höfermann, Tom Wesner, Stella I. P.
Höffkes, Tjark Wojtas, Samira
Hoffmann, Henry Zander, Johanna
Hohaus, Valentin Ziegner, Monja
Holmboe, Viktor Zillikens, Maya
Hondyk, Luc  
Höpfner, Jonas  
Hörth, Moritz  
Huber, Dominik  
Hubl, Felix  
Hübner, Tim Philip  
Hullin, Tom  
Hüttermann, Alexander Nikolaus  
Iglesias Veiga Jr., Francisco  
Illig, Marc  
Jacklin, Finn  
Jacobs, Florentin  
Jaeger, Jannik  
Jändrasch, Florian  
Jaskot, Tomasz  
Jehle, Leon  
Jessen, Finn Michel  
Jung, Moritz  
Jung, Florian  
Jungermann, Moritz  
Kairies, Fionn  
Kalsow, Björn  
Kathöfer, Mario  
Keim, Niklas  
Kempter, Maximilian  
Kessler, Fabio  
Keune, Jan  
King, Julian  
Kleesattel, Maximilian  
Klehr, Lukas  
Klett, Philipp  
Klingel, Luis  
Klopcic, Julian  
Knoppe, Moritz  
Koch, Philipp  
Koenes, Bennet  
Köhler, Arthur  
Könen, Elias  
Kopp, Linus  
Koritzius, Max  
Körle, Jakob  
Kötterheinrich, Paul  
Krafft, Nico  
Krahwinkel, Paul  
Kramer, Yann Gerrit  
Krapf, Josef Benno  
Kreßler, Noah  
Krüger, Carl  
Kube, Moritz  
Kuhlwein von Rathenow, Philipp  
Küpper, Moritz  
Kuypers, Lenz Vincent  
Kybranz, Timon  
Laaber, Jonas  
Ladebeck, Ben Joshua  
Lahni, Lando  
Laichinger, Marvin  
Lange, Tim Robin  
Larseille, Marcus  
Laufs, Henning  
Lauriola, Alessandro  
Leber, Alan  
Lepiorz, Tobias  
Liebel, Oliver  
Liebergeld, Jochen  
Liecker, Julius  
Liffers, Sebastian  
Lindner, Oscar  
Loder, Laurence  
Lorentzen, Max  
Mack, Benni  
Maier, Philip  
Makrucki, Ben  
Mangelsen, Julius Paul  
Manske, Jan Marco  
Martins, Bryan  
Meffert, Philipp  
Meurer, Moritz  
Meyer, Laurenz  
Meyer, Johann  
Miebach, Finn  
Milkau, Liam  
Mindescu, Leo  
Moritz, Maximilian  
Mörtzschky, Karl  
Moser, Theo  
Müller, Florian Gunnar  
Müller-Baumgart, Álvaro  
Munsch, Jan  
Nägele, Titus  
Nägele, Oliver Maximilian  
Naumann, Jonas  
Neeb, Pascal  
Neher, Jan Patrick  
Neukirchner, Nick  
Nickisch, Max  
Niemann, Ben  
Nikolaus, Fabian  
Nissen, Oliver  
Nöchel, Hannes  
O´ Brien, Patrick  
Obergfell, Konstantin  
Ochs, Niclas  
Paprottka, Cornelius  
Parsch, Nikolaus  
Parsch, Leonhard  
Peters, Tom  
Peters, Ole Paul  
Petri, Julian  
Pfalzgraf, Jonas  
Pieck, Julien  
Pooth, San Diego  
Pulch, Marvin Jonathan  
Quast, Elias  
Quattelbaum, Ben  
Raab, Carl  
Raffelhüschen, Mats Iwer  
Raith, Christian  
Rasgele, Batuhan  
Raupach, Jakob  
Reinert, Luc  
Reiniger, Bastian  
Reiter, Nicolai  
Rippert, Etienne  
Röder, Aaron  
Rosenthal, Lucas  
Röttele, Lorenzo  
Sailer, Ferdinand  
Salpius, Alexander  
Sander, Hugo  
Sauer, Maximilian  
Schaaf, Malte  
Schalken, Tim  
Schenkel, Louis  
Schetter, Luke  
Scheufler, Clemens  
Schiemann, Paul  
Schild, Leo  
Schirmacher, Tillmann  
Schleth, Florian  
Schlett, Luca  
Schlieper, Felix  
Schliz, Christian  
Schlösser, Jan  
Schneider, Lukas  
Schnülle, Marc Philip  
Scholz, Nicolas  
Schönwiese, Louis  
Schoof, Jannik  
Schrader, Marcus  
Schramm, Adrian  
Schreiner, Louis  
Schroth, Philipp  
Schulz, Max  
Schulze, Maximilian  
Schupp, Florian  
Schüren, Jan  
Schüssler, Nils  
Schuster, Nick  
Schwarz, Alexander Nicklas  
Schwarze, Clemens  
Seitz, Nico  
Sell, Joshua  
Senghaas, Lucas  
Sievers, Tiziano  
Simmes, Colin  
Sipply, Tristan  
Skornia, Henri  
Sonnenberg, Moritz Remi  
Spormann, Lennard  
Spriestersbach, Tim  
Sprinz, Emil  
Stampehl, Einar  
Stanzl, Yannis  
Starz, Philipp  
Staub, Nicklas  
Steen, Tobias  
Steinkröger, Jan Phillip  
Steinmeier, Philip  
Stenchly, Lars  
Stickdorn, Florian  
Stiebling, Jesper  
Stock, Joshua  
Stockheim, Julius  
Stoepel, Alexander  
Stohn, Nick  
Stölzel, Georg  
Strolz, Basil  
Stulz, Christian Paul  
Sugarman, Ben  
Summerer, Lucas  
Tauber, Marvin  
Tauscher, Michel  
Teichmann, Max  
Tempelmann, Titus  
Thiesmann, Theodor  
Thill, Leonard  
Tiling, Lukas  
Timm, Julian  
Tönnies, Linus  
Vollrath, Theodor  
von Hoegen, Hannes  
Wagner, Philip  
Wahring, Matti  
Walch, Tassilo  
Wallenwein, Tim  
Wallenwein, Max Lauryn  
Waraczewski, Adam  
Warnken, Jan Luca  
Wartenberg, Mark Niklas  
Wegner, Alexander  
Weichert, Sam Luis  
Weidlich, Mark Frederick  
Weinzierl, Moritz  
Wellen, Claas  
Welt, Kurt  
Werb, Frederic  
Werner-Meier, Philip  
Wiedemann, Kevin  
Willemsen, Frederik  
Winckler, Jakob  
Wingert, Michael  
Wirth, Moritz  
Witschel, Boye  
Wobser, Magnus  
Wojtas, Jonathan  
Wolf, Simon  
Wölfl, Christoph  
Wolters, Tim  
Wrenger, Aaron  
Zasada, Lukas  
Zastrow, Jan Lennart  
Zepfel, Vincent  
Zimmermann, Benedict  
Zintl, Caspar  
Zollner, Leopold  
Zöllner, Finn  
Jahrgang 2004
Aders, Luca Bartelmetz, Lara Marie
Adrians, Julian Becker, Aileen
Arifi, Albin Blaesing, Sonja
Astorian, Nicklas Blaschke, Linn
Bach, Florian Boventer, Vivien
Backhaus, Felix Brand, Caroline
Bargholz, Jonathan Brehm, Maxima
Bäurer, Philipp Budde, Sophie
Bechteler, Felix Buhrmann, Anna
Becker, Philipp Burger, Nike
Beltermann, Tim Bürkle, Charleen
Bendix, Haakon Busch, Johanna
Bernau, Vitus Busse, Annsophie
Bertram, Janos Carro, Carlota
Bichelmeier, Leopold Conrath, Greta
Bieber, Lars Cordts, Roxy
Bischof, Bjarne Dominguez-Nagel, Laetitia
Bischoff, Torben Döring, Lina
Blüchardt, Philip Duderstadt, Mechthild
Bock, Tilman Sebastian Duken, Kaya
Bockholt, Lucas Engel, Sophie
Bongartz, Carlos Falk, Charlotte
Borgmann, Paul Feil, Sophia
Brömstrup, Justus Fitterer, Ginger
Bruhse, Kennet Flach, Victoria L.
Brüsch, Dominik Flügel, Celine Olivia
Büdel, Hendrik Fricke, Marlene
Chilla, Nicolas Friedmann, Leonie
Choné, Carl Fries, Elisabeth
Clement, Frederik Gebhardt, Stella
Condon, Niall Göbel, Alina
Cristian, Lias Goldschmidt, Selina
Danguillier, Niklas Gotzy, Teresa
Datan, Paul Grillmayer, Sophie
De Matos-Leuze, Luca Pora Grün, Adrienne Marie
Denkmann, Carl-Lauritz Gutsche, Clarissa
Dierenbach, Finn Hainzl, Amy
Dittmar, Justus Heidrich, Zenia
Ehses, Torben Heines, Rahel
Eul, Florian Heß, Merle
Eulenpesch, Henry Hoffmeister, Alexandra
Fabian, Magnus Hohmann, Viktoria Letitzia
Fabian, Kaya Hötling, Lily
Fagnoul, Filip Jahn, Jette
Faust, Sebastian Jochheim, Paula
Feil, Louis Juterzenka von, Anastasia
Ferreira, Victor Kaufmann, Alyssa Sarah
Fertig, Julian Kazmierczak, Lara
Fiege, Jacob Kirkland, Sophia
Flecke, Paul Klein, Pauline
Flock, Emil Klomp, Juliane
Flohr, Finn Klosterhalfen, Marie
Frank, Noel Knieling, Lisa
Franke, Benjamin Ruben Koch, Edda
Franz, Matteo Köhl, Enja
Friedrich, Fabian Kohlhaase, Alyah
Frohnhaus, Paul Koswig, Anna
Gabel, Yannick Krauch, Lilly Katharina
Gebhart, Maximilian Kübler, Ann Jillian Yang
Gerken, Jordi Kunold, Pia Maria
Giesen, Philipp Maximilian Kutz, Lilly-Jo
Göbel, Max Langel, Mona
Goetz und Schwanenfließ von, Frederik Lanzen, Leonie
Gollenia, Anton Lemmle, Helen
Golomb-Mandelkorn, Shayn Masio, Lena
Gorissen, Jan Matthiesen, Lynn
Götz, Benedikt Matthiesen, Liv
Großhauser, Elias Maul, Amelie
Gruttmann, Leonhard Murken, Hannah
Guhlich, Julien Pascal Neubert, Amelie
Günzl, Lars Nowak, Annika
Haas, Lennart Off, Nathalie
Haase, Maximilian Orthmann, Finja
Häger, Tizian Park, Joon
Halberstadt, Rick Park, Jeeyoung
Hart, Johannes Paschke, Emily
Hasenbalg, Maximilian Pettersen, Luisa
Haupts, Alexander Pfeifer, Antonia
Hein, Carl Louis Pfitzenmaier, Jo
Heinig, Nils Pohl, Faye
Heinisch, Paul Radke, Greta
Heinrich, Luca Reichert, Merle
Hermann, Frederik Reichert, Mara
Hildenbrand, Noel Reiffer, Franziska
Hill, Tom Reimers, Melina
Himmler, Felix Ressel, Hannah
Hinze, Philipp Rint, Ella
Höffkes, Bengt Röber, Leonie
Hohn, Bjarne Salfeld, Lea
Hollmann, Emil Saric, Jane
Holtey, Nicolas-Caspar Schäfer, Viktoria
Holzem, Felix Schmitz, Nina
Holzmann, Adrian Schramm, Chantal Louise
Hoyer, John Moritz Schröder, Melanie
Hoyer, Henry Oscar Schulte, Emily Josefine
Huber, Leo Schütz, Sofie
Huss, Valentin Peter Schütz, Larissa
Iden, Lui Mario Schwark, Charlotte
Ivanov, Nikolai Schwartz, Paula
Jäger, Lucas Sewtz, Marlene
Janfeld, Felix Siebenmorgen, Emilie
Janssen, Justus Sinn, Johanna Maria
Kaiser, Veit Sprus, Emily
Kammer, Konstantin Starke-Schöbel, Carla
Kaucic, Luca Sternberg, Annabelle
Kehrbein, Vinzenz Szukalski, Henriette
Keitz, Noah Tauber, Stine
Kempa, Maximilian Thiry, Julia
Kienzle, Konstantin Tiedemann, Alina Sophie
Knaebel, Kilian Veit, Ainoa
Koch, Lawrence Elliot Vlcek, Mara
Koehn-Hevernick, Louis Paul Voise, Michelle
Kohler, Michel von Falkenhausen, Vera
Köhler, Felix von Stosch, Sophia
Kojetinsky, Tom Voss, Cecilia
Kölle, Luis Wagner, Annika
Kophstahl, Torben Weisner, Wilmina
Kornmann, Marius Wiederer, Carolina
Kosmadakis, Ioannis Wöhler, Prisca
Krawitz, Dominik Zieten, Samira
Kreke, Fabian  
Kuchenmeister, Carlos  
Kühbandner, Maximilian  
Kuhn, Tom  
Kuklenski, Carlos  
Kupke, Ben  
Kutsch, Konstantin  
Labusch, Maximilian  
Lacina, Olivier  
Lacorn, Noah  
Lailach, Timm Haakon  
Lang, Felix  
Langer, Jonathan  
Leitzbach, Jan Niklas  
Lenk, Robin  
Lietzau, Julian Frederik  
Lingen, Emilio  
Linn, Marvin  
Lisowski, Valentin  
Littmann, Erik  
Maack, Johan David  
Madeira Dolscheid, Marlon  
Maethner, Marlon  
Maier, Fabian  
Maletz, Henry  
März, Moritz  
Massenberg, Philipp  
Matser, Aurelius  
Matzen, Frederic  
Mayer, Richard  
Mayerhöfer, Leopold  
Medau, Luis  
Mehl, Lenny  
Mellies, Heye  
Menter, Marc  
Meschaninov, Leonard Alexander  
Messbacher, Nick Maximilian  
Metten, Thies  
Meyer, Bent Thore  
Milenkovic, Alexander  
Montero, Charles  
Müller, Mats Karl  
Müller, Marc  
Müller, Carl  
Münstermann, Felix  
Munzinger, Ron  
Näher, Niklas  
Naumann, Moritz  
Nestel, Anton  
Neumann, Tim  
Nordt, Jesper  
Oberste-Wilms, David  
Oboth, Jonathan  
Obst, Noah  
Orlopp, Friedrich Paul  
Özcan, Namik  
Pala, Kubilay  
Pape, Lennart  
Paus, Niklas  
Peters, Marcus  
Petersen, Niklas  
Petry, Elias  
Pfeiffer, Jonas  
Pham, Quynh Loc  
Piras, Emilio  
Pircher, Lauritz  
Pohl, Jonas  
Prumbach, Tom  
Rahm, Arne  
Raiser, Luis  
Rätsch, Maximilian  
Real, Carl Moritz  
Renger, Robin  
Renn, Jelte Jan  
Richter, Leo  
Rinck, Felix  
Rosemann, Paul  
Rosemeyer, Henri  
Rudolf, Jan Alexander  
Ruedin, Carl  
Rüsch, Leon - Maurice  
Ruschmeier, Tarun  
Ruß, Maximilan  
Sander, Hans  
Sarbeck, Malte  
Savasta, Leonardo  
Schäfer, Max  
Schäffner, Nils  
Schäffner, Jan  
Schäftlmeier, Finn Laurin  
Scheerer, Tim  
Scheerer, Paul  
Scheidig, Finn  
Schendzielorz, Leo  
Schenk, Sebastian  
Schenk, Maximilian  
Scherrieble, Valentin  
Schindler, Jasper  
Schlautmann, Moritz  
Schlesinger, Tristan  
Schlief, Jonathan  
Schmidt, Max-Ferdinand  
Schmidt, Marlon  
Schmidt, Leopold  
Schmidt, Kian  
Schmidt, Conrad F.  
Schnaubelt, Ole  
Schneider, Steffen  
Schneider, Edward  
Schöttl, Sebastian  
Schreiter, Fynn Lasse  
Schreurs, Jurek Anouk  
Schröder, Luca  
Schroeder, Marc  
Schulenberg, Hendrik  
Schulz, Moritz  
Schumacher, Philipp  
Schurich, Franz  
Schüttler, Tobias  
Schwarz, Paul  
Schwarz, Lukas  
Schwehr, Fabio  
Schwenger, Joshua  
Seipp, Patrick  
Selent, Timo  
Senft, Robin Yuya  
Sharma, Aaditya  
Shephard, Ruben  
Solibieda, Robin  
Soltek jr., Cornel  
Sötebier, Mats  
Stadelmann, Simon  
Stahlecker, Falk  
Steffen, Matthäus  
Steinfels, Konstantin  
Steiskal, Nick Finley  
Stiel, Cedric  
Stöckel, Maurice  
Straatmann, Lars  
Strietzel, Joost  
Sturm, Lorenz  
Sündermann, Bennet  
Tamussino, Carl  
Theis, Leon  
Thiele, Nicolas Leon  
Thumm, Jacob  
Tilmans, Luis  
Tober, Sam  
Tollnick, Fynn  
van den Berg, Lasse  
Vatterodt, Aron  
Vetter, Marco  
Vitzthum, Samuel  
Vollenbroich, Emil  
vom Berg, Julius  
von Bismarck, Caspar  
Vonderstrass, Ben  
Voß, Luis  
Wahl, Elias  
Waldens, Karl  
Wallner, Mats  
Wekkeli, Kevin  
Wenzel, Marc Robin  
Wessel, Luis  
Wienands, Leonard  
Wiermann, Ben  
Wieschollek, Paul  
Williams, Justin  
Wisotzki, Torge  
Wittmann, Sebastian  
Wolbert, Pius  
Wolff, Marvin  
Zeisberger, Julian  
Zieger, Louis Leonard  
Zimmer, Louis Neo  
Zimmermann, Nils  
Jahrgang 2005
Abele, Marvin Amend, Celina
Ahlschläger, Fynn Antonietti, Stella
Arnaout, Axel Armbruster, Silja
Arndt, Friedrich Baade, Luise
Arnhold, Andre Lucas Baur, Phoebe Lynn
Aschwanden, Jakob Bergmann, Johanna
Assmann, Tim Bertheau, Marie Charlotte
Aßmann, Lennart Biermann, Gina
Augustin, Paul Boeld, Alina
Bartelt, Alexander Böhm, Amelie
Bartz, Neo Patrice Böld, Alina
Becker, Noah Brossmann, Rosa
Becker, Leo Brugger, Tabea
Beckmann, Philipp Brunner, Anna
Bellemann, Luis Büher, Leonie
Berg, Torben Maximilian Campbell, Zara
Bergemann, Fabian Czaja, Carlotta
Berger, Jesper Deutscher, Carlotta
Berning, Jan Drewes, Sophie
Berns, Frederik Effmann, Marie Luise
Bieser, Kilian Eichelbaum, Rosa
Binkley, Ludwig Richard Euscher-Klingenhagen, Frieda Marie
Birkenstock, Louis Faber, Sophia
Bobrink, Jan Fantini, Aurora
Bock, Moritz M. Fecke, Elisabeth
Born, Benedikt Flohr, Nora
Brand, Lukas Floss, Leonie
Brandl, Vincent Gillé, Alicia
Braun, Jan Wilhelm Goffart, Hannah
Brockhaus, Lennard Gottlob, Victoria
Brüggeboß, Ole Grass, Julica
Bünning, Patrick Grote, Pia
Carro, Fernando Grottel, Livia
Cazzonelli, Aaron Gutschek, Rosa
Costa de Figueiredo, Raúl Hahn, Josephine
D´ascoli, Gianluca Harsch, Maura Lya
Dammann, Thorge Hasenbalg, Julia
de la Iglesia Dölger, Daniel Heberling, Anna Sophie
Diedering, Finn Heer, Anna Louisa
Dietrich, Tom Heesen, Carlotta
Dirks, Matti Henkel, Ann-Sophie
Domning, Justus Hentschel, Jessica
Döpke, Jorim Hilgers, Lynn Marie
Dörner, Jesko Hochgrebe, Ella
Dörr, Jan-Alexander M. Homola, Hana
Dresemann, Jona Jeratsch, Jette
Dubois, Myron Jörn, Hanna
Durel, Jules Kempf, Milla
Eichberger, Finn Klein, Nele
Eßer, Simon Knop, Johanna
Fabig, Jari Komanek, Lina
Fahrenkrog, Emil Lechner, Katharina
Feist, Enzo Lee, Lea
Fischer, Richard Lehmann, Matilda
Förster, Ruben Litges, Anastasia
Freitag, Tim Llambi, Helena
Fritzen, Barry Matzen, Victoria
Froning, Ferdinand Mirtschink, Hermine
Fürst, Marcel Moser, Judith
Gassert, Valentin Nägele, Marie Sophie
Germar, Cosmo Constantin Noga, Larissa
Gertenbach, Gero Nolte, Eva
Glaser, Til Nolting von, Leticia
Göldner, Malte Nusser, Nele
Goltz von der, Benedikt Paul, Josephina
Gräber, Lars Pfeiffer, Antonia
Gresenz, Fabian Pflaum, Emily
Grossi, Giordano Pollack, Laetitia
Grunewald, Robert Philipp Schanbacher, Jana
Gühring, Maximilian Scheller, Letizia
Gürster, Moritz Schöpper, Lea
Gust, Michel Schröder, Leona
Halfar, Timo Schwinn, Jolie
Hansen, Ben Seifert, Amelie
Harf, Leon David Späck, Alissa
Hartnett, Ryan Stippich, Laura
Hauft, Niklas Thies, Helena
Heer, Julian Wachter, Lilli
Heigl, Konrad Wagner, Sophie
Heigwer, Jan Ole Wagner-Siepenkothen, Julia
Helms, Leonard Wahl, Emely Selina
Henriksen, Finn Walter, Penelope
Henze, Noah Walter, Alyssa
Hermans, Jonas Weber, Maike
Hermanutz, Janne Matti Wegert, Pia
Hermeler, Gunnar Wetzel, Scarlett
Hertweck, Noa Wünsch, Emma Lotta
Herzberg, Max Sebastian  
Hiller, Tommy  
Hindl, Nils  
Hochstadt, Philipp  
Hohenner, Hendrik David  
Homberger, Noah  
Hopp, Max  
Houben, Philip  
Inverso, Nico  
Jacob, Felix  
Jäger, Jonas  
James, Tyler L.  
Janssen, Torben  
Jepsen, Mika  
Jobczyk, Noel  
Jung, Robert  
Jung, Justus  
Jung, Calvin  
Kammerer, Niklas  
Kammerer, Marvin  
Karatas, Leon  
Kartsch, Felix  
Keller, Leon  
Kelm, Jonas  
Kiesel, Tim  
Kind, Jonathan  
Kirschner, Christoph  
Knecht, Nico  
Kofler, Linus  
Koll, David  
Korr, Niklas  
Kotthoff, Leonard  
Kraechter, Konstantin  
Krawinkel, Lennert  
Krotz, Felix  
Kruse, Fynn Nis  
Kruta, Jasper  
Kühling, Peter  
Kuhn, Raphael  
Kuklinski, Konstantin  
Kunath, Julian  
Künzer, Niklas  
Kunzfeld, Silas  
Kusz, Jin-Ho  
Lahme, Tom  
Lang, Loris  
Lange, Klaas  
Langmack, Gregor  
Leifken, Paul  
Lembert, Philip  
Lemli, Nicholas  
Lindner, Michael  
Lüderwald, Fin Bennet  
Lumpe, Georg  
Maciejewski, Jan  
Maier, Vincent  
Mann, Leander  
Matzke, Moritz  
Mauer, Fynn  
Mayer, David  
Meisterjahn, Pascal  
Mergenthaler, Ben  
Messerschmidt, Moritz  
Metz, Aurelian  
Meyhack, Tom  
Milazzo, Luca  
Moench, Alexander  
Mohr, Nils  
Mörch, Jonas  
Müller, Robert Oscar  
Müller, Felix  
Music, Max Luca  
Nähler, Tim Louis  
Naseri, Nick  
Nasko, Nikolaus  
Naujoks, Jan  
Neckritz, Ole  
Nersatt, Till Sebastian  
Nickel, Tom  
Nilkes, Benedikt  
Nordenholz, Eric  
Nowka, Jerome  
Nußbaum, David  
Nusser, Miko  
Nüssle, David  
Orth, Julian  
Pabst, Konstantin Hermann  
Peters, Henrik Eschel  
Peters, Franz  
Petrick, Maurice  
Petter, Julius  
Pilarski, Ole  
Pinto Quijada, Daniel  
Plauen von, Gustav  
Plenge, Erik  
Quiring, Dominik  
Radgen, Philipp  
Rainalter, Vincent  
Raschke, Hannes  
Rau, Lenny  
Reinhardt, Fabian  
Rhode, Paul  
Richter, Paul  
Rist, Leonard  
Romann, Nils  
Roselieb, Philipp  
Rotzinger, Mario  
Roy, Miguel  
Rüschenschmidt, Felix  
Russello, Jan-Luca  
Sälzler, Tim  
Saßenbach, Fabio  
Schäfer, Jonathan  
Schäfer, Cornelius  
Schäfer, Ben Christopher  
Schamp, Leander  
Scheiff, Kasimir  
Schild, Tizian  
Schimkewitsch, Léon  
Schimmelpfennig, Leonard  
Schimpff von, Antonius  
Schirmeisen, Ben  
Schlosser, Nick  
Schmäh, Michael  
Schmidt, Leon  
Schmitz, Tristan  
Scholl, Tim  
Schön, Linus  
Schreiber, Benjamin  
Schubert, Wim  
Schulze, Jonah  
Schumann, Romain  
Schwan, Stephen  
Schwarze, Silas  
Schweichler, Luis Björn  
Schweigel, Leonhard Gustav A.  
Schwöbel, Leon  
Seewald, Ben  
Seidenstücker, Ben Nicolas  
Sell, Elias  
Siebenmorgen, Philipp  
Siebert, Jakob  
Smid, Leopold  
Spatola, Moriano  
Starre, Kay Marco  
Stegmann, Timur  
Steigert, Theodor Ben  
Stein, Johannes  
Steinhauer, Lukas  
Sternberg, Milan Leander Benedikt  
Sternecker, Jonathan  
Stockmann, Lukas  
Stork, Marcel  
Strack, David  
Strakeljahn, Malte  
Strobel, Henrik  
Stübinger, Paul  
Thewes, Florian  
Thilo, Konstantin  
Topalidis, Stylianos  
Töpfner, Julien Maxim  
Trentmann, Felix  
Trinh, Duc Hung  
Trippe, Wilken  
Trum, Sebastian  
Van Dijk, Tim  
Vellguth, Benjamin  
Vitt, Maximilian  
Voglmaier, Georg  
Völker, Ben  
von Soden, Graf Victor  
Wacker, Scott  
Wagner, Jan Philip  
Walden, Max  
Weber, Philipp  
Wegner, Paul  
Wegner, Benedikt Alexander  
Weicker, Ben  
Werner, Carlo Vincent  
Wickert, Julian  
Wilde, Luca Alexander  
Wilke, Carl  
Wingert, Max  
Winkeler, Henri  
Wintermeyer, Tristan  
Wirth, Marc  
Wittmacher, Luca Marius  
Wright, Louis  
Zabel, Marvin  
Zhu, Nicolas  
Zielosko, Moritz  
Zintl, Julian  
Ziolko, Matteo  
Zipf, Jan Ole  
Zott, Fabio  
Zwiehoff, Tobias  
Jahrgang 2006
Adolff, Nick Amereller, Leonie
Antonietti, Mattia Arens, Clara
Arnold, Paul Aune, Solveig
Arnold, Inyan Bailey, Olivia
Augustin, Adrian Binder, Tara
Bartetzko, Benjamin Brocks, Eve
Berg, Paul Pepe Cassini, Cécile Veronique
Berns, Pius Dämgen, Marie
Bertram, Alexander Dobrott, Friederike
Bestgen, Justus Eckhardt, Hannah
Bichowski, Matti Fellger, Kim Luisa
Biel, Fynn Fries, Carlotta
Birnbach, Fabio Geißel, Clara
Bock, Niklas Gelbowicz, Svea
Bonrath, Cedric Götz, Luissa
Bott, Luca Götz, Laura
Brinkmann, Elias Gürke, Sophie
Brödel, Kai Haas, Julia Victoria
Bühler, Robin Hach, Sofie
Bühring-Uhle, Valentin Häring, Maya
Christ, Yannis Hasper, Olivia
Danne, Joshua Heckmann, Heloise
Didschuneit, Maximilian Heckmann, Genevieve
Dierdorf, Mathieu Heidbrink, Leah
Dietl, Leo Heislitz, Janina
Dinnebier, Jarod Heitz, Loana
Dopple, Yarin Heuer, Emily
Drach, Jonas Hollen von, Clara
Drescher, Clemens Hong, Gayun
Eriksson, Emil Itter, Victoria Marie
Fäth, Robin Karnbach, Tabea
Feldhaus, Leon Kauder, Eva
Fischer, Maximilian Kaufmann, Elea
Flesch, Ludwig Kim, Ye In
Friedrich, Jan Mika Knaebel, Madita
Frier, Matthes König, Anakin
Friess, Jonas Koten von, Hannah
Fritz, Maximilian Krumke Moncayo, Angelina
Fritzel, Adam Kusatz, Sofia
Funk, Aaron Laufs, Heidi
Galle, Leo Lengauer, Desirée Ashley
Gegenwart, Henri Art Libuda, Alessa
Geller, Louis Liebal, Annika
Gettke, David Lennox Logemann, Luise
Göbler, Leon Lukas Lüdecke, Emilie
Görtz, Roman Mächold, Ann Sophie
Götz, Janne Maletz, Leni
Götz, Erik Miele, Alessia
Grellier, Julien Mück, Lara
Gruttmann, Frederik Müller, Mira
Gryglewski, Louis Leon Müller, Julie
Häberli, Malte Nitsch, Merle
Hack, Jonas Noja, Chiara
Haller, Leandro Paassen, Helene
Harder, Bennet Pick, Carlotta
Hartmann, Hugo Poulios, Evangelina
Harz, James Pulch, Stella Josephin
Heer, David Raballand, Emilie
Heerde, Anton Rankers, Cecilia Sophie
Heider, Grischa Christian Reimann, Liz
Helmer, Jonah Rinke, Ronja
Henke, Herbert E. Rohpeter, Pilar
Henri, Michel Schmitt, Charlotte
Herkersdorf, Philipp Schöllmann, Katharina
Heß, Lennart Schorling, Philomena
Hoekstra, Lars Schubert, Hannah Lena
Hohn, Jaris Schüler, Romy
Höll, Maximilian Schütz, Joline
Holzer, Tim Schwarze, Jael
Hönig, Ben Sendjuk, Nathalie
Huh, Sechan Siemens, Clara
Jaeger, Julian Simonis, Valeria Miu
Jaretzke, Bjarne Stahl, Nina
Jochheim, Philip Stellwag, Julia
Jung, Maurice Störger, Elena
Just, Jan Thierer, Madita
Kaiser, Niklas Jon Uhr, Anna Lena
Kamp, Nicholas Van Velzen, Aurelia
Kamsteeg, Laurin Vorbeck, Johanna
Kannengiesser, Paul Weber, Leonie Sylvia
Kaufmann, Vincent Weinfurtner, Aurelia
Kiess, Leonard Weingardt, Lilly
Kim, Ha Jong Weiß, Josephine
Kissner, Colin Willemsen, Ricarda
Klaiber, Maximilian Wislsperger, Leni
Klein, Jesper Wohlbach, Lucia
Knabl, Max Wolff, Marcella
Kneller, Frederic Zimmermann, Lorena
Kobe, Moritz Zugsbradl, Helena
Koch, Jonas  
Krämer, Lucas  
Kühne, Leonard  
Kummerow, Niklas  
Künze, Lukas  
Kupfer, Julius  
Langel, Oliver  
Langer, Jakob  
Langmaak, Henri  
Leppink, Vincent Herman  
Löhrke, Tim  
Luck, Benedikt  
Ludczak, Alexander  
Mayer, Samuel  
Melander, Valentin  
Meyer, Lennart  
Mittné, Mika  
Möckel, Philipp  
Mönchmeier, Mika  
Möser, Lennert  
Müller, Arne  
Neeb, Paul  
Neus, Fabrice  
Nikolic, Nathan  
Obreiter, Max Ming-Xu  
Patrovic, Henry Milan  
Pauli, Julius  
Peters, Niels  
Petrovic, Alexander  
Pilgermayer, Christian  
Pinkert, Marius  
Ploschenz, Luis  
Pobig, Ben Luca  
Pöpperl, Can Luis  
Posewitz, Eric  
Quast, Amon  
Reddehase, Phil  
Reichelt, Tom Luca  
Reimer, Christoph  
Reinmann, Julian  
Reitz, Konrad Maximilian  
Rentsch, Ludovico  
Richter, Jarne  
Richter, Anton  
Rinner, Robin  
Röll, Henry-Lasse  
Rosen, Benedikt  
Rudek, Tom  
Safak, Emre  
Sangiorgio, Giosúe  
Schäfer, Moritz  
Schink, Armin  
Schmidt, Patrick  
Schmitt, Maximilian  
Schmittel, Emilio  
Schmitz, Carl  
Schneider, Philipp  
Schneider, Martin  
Schneider, Felix  
Scholtyssek, Paul  
Schönberger, Till  
Schreiner, Joshua  
Schremb, Cedric  
Schumann, Pascal  
Schüssler von, Vincent  
Schütt, Victor  
Schwichtenberg, Paul  
Serbin, Kalle  
Sewtz, Oskar  
Siekmann, Anton  
Sieper, Ferdinand  
Simonis, Valentin  
Sirota, Michael  
Sittel, Moritz  
Spangenberger, Luis  
Sparmann, Ben  
Stawowy, Jason  
Stetefeld, Clemens  
Stockheim, Christopher  
Stubenrauch, Jonas  
Taube, Joshua  
ten Eicken, Luan  
Unkelbach, Moritz  
Veit, Rafael  
Vogel, Paul  
von Haebler, Paul  
Waldens, Anton  
Wall, Kevin  
Ward, Charles  
Warscheid, Felipe León  
Weber, Yannic  
Weis, Paul Johannes  
Wente, Lorenz  
Werlitz, Arne  
Wetzel, Colin  
Wieckenberg, Niklas  
Wieders, Aike  
Wiens, Julian  
Willmar, Leonhard  
Wolff, Leopold Friedrich  
Zentgraf, Josua  
Zurlinden, Felix  
Jahrgang 2007
Bär, Lennart Ankele, Charlotte
Barenhoff, Anton Friedrich Bailey, Antonia
Bargheer, Hannes Balmes, Greta
Bausback, Corbinian Brod, Anna-Luise
Bausback, Constantin Caliolo, Aurora Clara
Bayer, Maximilian Daniel, Josefina
Bechert, Tom Delhougne, Sophie
Bechtel, Cem Perry Dicks, Elisabeth
Beier, Niklas Eiche, Janina
Berger, Leander Fahrenkrog, Benthe
Berger, Justus Fallgatter, Maja
Birkel, Vincent Fischer, Luna
Boeuf, Phillip Frankenberg, Nele
Borderie, Cedric Fritzen, Cheyenne
Borgmann, Anton Gehrmann, Cäcilia
Brunsch, Lasse Georg, Johanna
Burkard, Malte Sven Gießner, Elisabeth
Chua, Jonathan Gockel, Donata
Chung, Felix Gomes, Fiona Marie
Cornelius, Constantin Goßmann, Sanni
Courté, Hugo Große, Sophie
Daniels, Noel Gunka, Valentina
Demmler, Bennet Haas, Carlotta Christine
Deutscher, Gordon Maxim Habfast, Annina
Dewald, Phillip Hempel, Mia Katharina
Dohrmann, Max Hofmann, Ada
Dopple, Luan Hoiting, Marlene
Dörr, Moritz-Maximilian J. Horn, Klara Paula
Dreyer, Jannis Hutter, Elly
Eger, Karsten Jaecker, Lisa
Eggerdinger, Bastian Jung, Johanna
Ellenberg, Henry Kairies, Klaire
Engler, Mateo Falk Kanisicak, Marla
Farack, Marten Klimitz, Greta
Feng, Ferdinand Kressin, Cecilia
Fischer, Ben Kuchta, Paulina
Fornoff, Moritz Liebal, Maya
Fornoff, Lukas Logemann, Leonore
Förster, Felix Lützkendorf, Zoe
Friedemann, Moritz Matejka, Chiara
Friess, Jakob Mauer, Annabelle
Gaupels, Mads Michels, Leonie
Germeroth, Luca Müller, Lilly Rose
Gockel, Donatus Münstermann, Mattea
Gosch, Lucas Novak, Charlott
Gottschalk, Louis Oh, Celine
Greeb, Janne Andreas Peter, Romina Johanna
Gröning, Konstantin Pfannmüller, Linnie
Gündüzoglu, Berkay Pires, Teresa
Gutsche, Johann Rint, Emma
Haberer, Niclas Rosemeyer, Greta
Hagemann, Fabian Rosenberg, Viktoria
Hahn, Ben Saltzer, Annemarie
Haller, Lion Sattler, Lilli
Haunhorst, Silas Schenkel, Charlotte
Heberling, Paul Schildt, Emily
Heinze, Oliver Schlig, Viktoria
Heinzel, Moritz Schnurr, Julia
Hellauer, Ruprecht jr. Schwarz, Emily
Henzler, Liam Nicolas Schwinn, Laeticia
Hermann, Leo Siebenmorgen, Luisa
Herrmann, Leo Smith, Zoe
Höllriegel, Christoph Song, Emilie
Horn, Justus Paul Straub, Jette
Hubeny, David Tetzlaff, Maria
Ingwersen, Oscar Thomsen, Alicia May
Jacobi, Nevis Tittel, Emilia Marie
Jäger, Robin Titze, Liyabona
Jahn, Fynn van Dijk, Kiana Lara
Jahn, Finn Weber, Emelie
Janssen, Finn Weinfurtner, Lavinia
Janz, Frederik Westphal, Bella
Jia, Eric Witzigmann, Sophia
Jimenez-Schroeder, Jhorryn Wolf, Nele
Kasper, Leon Wrede, Zoë
Kaussen, Milo Zickau, Hannah
Kilb, Liam Zorn, Kyra Maxine
Kirchner, David  
Klein, Paul  
Knoll, Frederik  
Köhler, Nil  
Kölle, Mats  
Koppisch, Noah  
Kornbusch, Max  
Kreuzer, Maxim  
Kromer, Carlo  
Krpalek, Dennis  
Kümmel, Karl Julius  
Lahme, Erik Johann  
Leepin, Tim Michael  
Lemli, Marcus  
Lemp, Max Oliver  
Leonhardt, Nick  
Leyk, Friedrich  
Lindner, Florian  
Linke, Theodor  
Lippold, Vincent  
Lübbert, Tim Jannis  
Luck, Noah  
Lüer, Ludwig  
Maethner, Leon  
Manstein, Yannick Noah  
Margraf, Sam Laurence  
Marka, Moritz  
Maschinsky, Moritz  
Masio, Lars  
Mayer, Jakob  
Meier, Ben  
Merkel, Finn  
Mewis, Paul Tiger  
Michels, Henri  
Mielke, Julius Alexander  
Müller, Stellan  
Müller, Jan Clemens  
Muschalla, Moritz  
Nguyen, Duc Quan  
Nusser, Kim  
Odak, Konstantin Stipe Alexander  
Ottstadt, Vincent  
Paetz, Robin  
Paul, Justus  
Pellenz, Mark  
Peschlow, Laurin  
Petrick, Fabrice  
Plewe, Laurenz  
Pospiech, Luke Allen  
Potthoff, Kai  
Preußer, Tom  
Prinz zu Hohenlohe-Oehringen, Christian  
Proske, Leonhard  
Rabeiro Hübner, Alejandro  
Riedschy, Kilian  
Ruedin, Alfons  
Russ, Aurel  
Rüster, Nicolas  
Sauer, Finn  
Savchenko, Nikita  
Schiessendoppler, Christian  
Schild, Laurin  
Schilling, Felix  
Schlüter, Benedikt Valentin  
Schmidt, Tom  
Schmidt, Max  
Schmidt, Benjamin  
Schmitz, Leon  
Schneider, Nick  
Schneider, Finn Florian  
Schöffel, Roman  
Scholz, Lorenz  
Schott, Louis  
Schreurs, Bela Laurids  
Schuck, Marlon  
Schwarz, Mick  
Sen, Kürsat-Taha  
Sieblist, Paul  
Sinnes, Sven  
Skibitzki, Tim  
Smola, Julius  
Solibieda, Colin  
Sovijärvi, Aleksi  
Stanscheck, Scott  
Stegmann, Deniz  
Stork, Bennjamin  
Stuck, Robin  
Sturm, Leo  
Telli, Ferit F.  
Thielecke, Victor  
Toparkus, Jan Filip  
Tran, Tuan Son Leon  
Unsal, David  
von Malapert, Maximilian  
Wald, Joe  
Wall, Leander  
Walliser, Marius  
Waraus, Julian Maxim  
Weber, Noel  
Weber, Mats  
Weise, Sebastian  
Weller, James  
Welsch, Benedikt  
Werner, Luca  
Wiese, Fabian  
Wilharm, Constantin  
Willburger, Luca  
Wissel von, Constantin  
Wittmann, Philip  
Yang, Daniel  
Zahn, Leonard  
Zierz, Lasse  
Zupke, Justus  
Jahrgang 2008
Andree, Manuel Bellemann, Anni
Augustin, Tim Bender, Emily
Backmann, David Binzel, Anna Sophie
Barbas, Sebastian Bock, Lenja
Becker, Oliver Böge, Jara
Becker, Emil Buddenberg, Isabelle
Betz, Daniel Burkhart, Angelika
Bichelmeier, Paul Ferdinand Caliolo, Gaia
Böff, Philipp Conradt, Marie
Bohlmann, Luca Drinhausen, Caroline
Bot, Lorenz Feng, Lia Sophie
Brockhaus, Ludwig Ferdinand, Sophia
Brohl, Tim Fischer, Victoria
Brötz, Jakob Alexander Flegler, Florencia
Brozait, Mats Julius Freisenich, Maja Luise
Bründermann, Niklas Geiss, Katharina
Bushnaq, Rayan Gollan, Maxima
Buth, Florin Hackenberg, Greta
Decker, Bennett Hagenmüller, Charlotte
Dekkers, Lennart Janis Hartwig, Fenja
Dexer, Noah Heimann, Milla Marie
Dierdorf, Henri Hendrischke, Lea
Dracker, Maximilian Emil Herrmann, Leonie
Drinhausen, Simon Huber, Laura
Edelmann, Vincent Constantin Humlach, Emma
Ertel, Leo Hunt, Lily
Euler, Liam Jaeger, Mia
Ferdinand, Daniel Jungermann, Hanna
Figallo Schwennicke, Bennet Keppeler, Anna Rosa
Findt, Thure Knaebel, Carlotta
Fischer, Bryan Vincent Knoblauch, Amelie Zoe
Fischer-Erlach, Marvin Köhler, Lilien
Förster, Leonard Kohlmüller, Marie Louise
Frank, Justus Willi Wolfgang Kretzschmar, Mia
Fusenig, Maximilian Kutzbach, Josephine
Genn, Arian Leppert, Johanna
Gensicke, Henrik Maeyer, Leslie Rose
Gessler, Bennet Marx, Lotte Marie
Gottselig, Florin Mayerhöfer, Theresa
Götz, Phillipp Mazur, Leni Carolina
Götz, Johannes Mebert, Lotte Marie
Grieß, Ferdinand Michel, Charlotte
Haberland, Sebastian Mittag, Louise
Hain, Nicolas Müller, Athina
Heilig, Nino Mundt, Vivien
Heitmann, Moritz Theo Müthlein, Leni
Heitzhausen, Lennart Novak, Merle
Henke, Felix Oboth, Mia
Hetzler, Leopold Reeber, Ann Kathrin
Hinrichs, Frederik Rieder, Emilia
Hofmann, Hannes Jakob Scheurich, Maxime-Zoè
Hofmann, Ben Schmauß, Theresa
Hong, Seohyeon Schnabel, Paula
Hüge, Jannis Schulte, Victoria
Husemann, Nick Schumacher, Clara
Huthmann, Philip Michael Schwendt, Marielle
Janssen, Nick Seewald, Pia
Jaretzke, Mattis Sernau, Viola
Jentsch, Niclas Shabani, Sayna
Juds, Hendrik Leander Steinebach, Carla
Katzenberger, Jan Luca Thoene, Laureen Lion Michelle
Kind, Robin Völker, Zoey
Klapproth, Ben Walter, Lotte
Kolbe, Jakob Wohner, Pauline
Konopka, Nicolas Wüstehoff, Belana Mia
Köthe, Louis Zappala, Concetta
Kothe, Ben  
Krauss, Ben  
Kreher, David  
Kretzschmar, Moritz  
Kroos, Ben  
Kruczyna, Lennard  
Krüger, Felix  
Kühner, Sebastian  
Kutz, Simon  
Lang, Christian  
Langner, Luke  
Laufs, Max  
Lelinski, Yves  
Lurz, Frederick  
Marburger, Max  
Mathiessen, Sky Leon  
Maucher, Elias  
Medeiros, Miguel  
Meißner, Tim  
Merten, Melvin  
Moritz, Justus  
Müller, Joel  
Mutawalli, Maurice  
Nickel, Lasse Philipp  
Niles, Frederik  
Oks, Jonathan  
Park, Seoyoung  
Paus, Moritz  
Pearman, William  
Pfaff, Jan  
Pfister, Paul  
Reiche von, Frederik  
Reitz, Tom Leopold  
Richter, Mick  
Rother, Dean  
Rottmann, Bennett Vincent  
Rudert, Simon  
Schley, Mika  
Schlichting, Hagen  
Schlick, Sebastian  
Schmude, Niclas Sam  
Schneider, Johannes  
Schoof, Elias  
Schrimpf, Paul  
Schwirkslies, Florian  
Siktanc, Paul  
Socher, Julian Maximilian  
Stojanovic, Nikolai  
Strack, Friedrich  
Strothmann, Lennard  
Strube, Tassilo  
Struck, Fabian  
Stuhldreier, Jan  
Suh, Samuel  
Tamussino, Paul  
Thiebes, Max  
Thurner, Kilian  
Touma, Marcel  
Volodin, Anton  
Vorbeck, Felix  
Wall, Jonah  
Weber, Adrien  
Weidenhausen, Tiziano  
Weidmann, Jona  
Wiesmann, Max  
Wink, Lukas  
Wöss, Marco  
Zimmermann, Luis  
Zvolanek, Josef  
Jahrgang 2009
Barth, Emil Artzt, Katharina
Becker, Clemens Jon Atas, Minel
Berlejung, Floyd Bellemann, Leonie
Boesing, Thomas Daniel Brendamour, Sophie
Breitwieser, Jonas Buerke, Audrey
Bühler, Aurelio Davis, Alicia
Chen, Haiming Drewes, Jette
Cornelius, Franyo Eichberger, Svea
Dresemann, Paul Fries, Antonia
Ecker, Simon Gockel, Prisca
Estreich, Maximilian Goffart, Ruth
Feth, Konrad Haiming, Chen
Feuring, Ville Heilmann, Ella Maria
Fischer, Nils Jeppe Hochstadt, Sarah Isabel
Fritz, Leonard Huesmann, Helen
Garcia-Martinez, Laurenz Ishaque, Katharina
Genius, Milan Elias Kim, Ji-Woo
Grellier, Adrien Koch, Jonna
Gültekin, Levin Fidel Konrad, Kaya
Gutermann, Felix Kopetzky, Nele
Hansen, Jimmy Joe Krüger, Lena
Hasper, Tom Lee, Eunchae
Hellauer, Theodor Michels, Isabella
Heming, Finn Niklas Mönnich, Lili
Hennings, Fabian Moog, Victoria Sophia
Hilgenberg, Ole Nikitopoulos, Helena Sophia
Hoffmann, Felix Oh, Cerah
Jantos, Henrik Oster, Elisabeth Helene
Jentsch, Lukas Oster, Elisabeth
Keiser, Laurenz Paul, Filippa
Kerkhoff, Jan Pieger, Johanna
Klimitz, Jan Nikolas Rau, Jette
Kuchta, Max Schneider, Amelie
Lepach, Carl Schweitzer, Stella
Leskovec, Carl Schwingel, Lilly Marie
Maus, Finn Sieper, Fiona
Mielke, Leonard Cornelius Sovijärvi, Anna
Mönchmeier, Lewis von Zydowitz, Kim Gloria
Müller, Julian Voss, Felipa
Mutinda, Kevin Windhäuser, Florentine
Neumann, Lukas Wörtche, Johanna
Pfaue, Armin  
Prinz zu Hohenlohe-Oehringen, Ferdinand  
Rau, Yannis  
Roth, Jonas  
Schäfer, Leander  
Schlenger, Mattis  
Schlosser, Paul  
Schmidt, Noah-Karl  
Schmitz, Lukas  
Schneider, Till  
Schönberger, Mark  
Seelhof, Nick-Ole  
Seipel, Lennert Emmanuel  
Siewert, Benjamin  
Spielvogel, Leon  
Steppert, Darian  
Stoll, Olwethu  
Tenckhoff, Sebastian  
Többens, Ole  
Unteregger, Raphael  
Wiebols, Carl Anton  
Wiegmann, Jacob  
Wolf, Leon  
Wollscheid, Leon