Year 2002
Achmus, Nils Aevermann, Lara Alessandra
Adler, Richard Alonso, Fleur
Adolff, Julius Becker, Lea
Albers, Justus Behm, Eva Maria
Appel, Adrian Böhning, Emilia
Arnaout, Leo Brachfeld, Tara Lee
Aßmann, Laurenz Daniel Brassen, Nikola
Baasch, Thilo Brintzinger, Jana
Balkenhol, Lukas Brocks, Ella
Bally, Leo Buse, Rosa
Bastian, Jan Hendrik Canora, Maite
Becker, Benedikt Cremer, Louise Marie
Beckmann, Maximilian Daniel, Selina
Behr, Oscar Dieckmann, Fenia
Behrends, Henry Duden, Sophia
Beier, Tjark Elkmann, Annalena Céline
Beitinger, Frederik Endler, Anna
Bergis, Tamino Fahr, Annalena
Bernhardt, Tom Fegg, Anna Lisa
Bick, Silas Fiedler, Julie
Biederlack, Luis Flötgen, Tatyana Maria
Binder, Leo Forde, Tara-Faye
Bingel, Tim Fraas, Marcia
Bläse, Marius Noah Franzen, Larissa
Blomqvist, Jonathan Gärtner, Talisa
Blum, Maximilian Gehring, Lina Sophie
Böck, Sebastian Geßner, Mirjam
Bolz, Leon Geßner, Karin
Bolzen, Jannes Grabau, Tina
Born, Julian Grünewald, Antonia
Börner, Dennis Grzega, Anne
Borow, Finn Hammermann, Lea
Böschen, Louis Hassemer, Laura
Bramann, Niclas Ben Heck, Fiona
Brügger, Finn Justus Hedermann, Lena
Brügmann, Finn Hein, Annabelle
Brunke, Justus Heinig, Mette
Brunner, Max Hemmers, Lena Marie
Brunssen, Jonas Heß, Amelie
Bühlmaier, Leon Hillmann, Anna Lina
Bull, Moritz Hoffmann, Melina
Burgdorf, Patrick Holewa, Vivien
Burgey, Maximilian Hollenberg, Lea Marie
Burridge, Patrick Hund, Amelia Johanna
Buss, Aimé Paul Husemann, Nina
Campbell, Robin Jäger, Emilia
Christiansen, Danny Leon Johnson, Zoe
Ciachera, Gian Kesselgruber, Sarah
Cichon, Leonard Keßler, Alica
Coester, Hunter Carlton Kimm-Friedenberg, Rebecca
Conradie, Constantin Kirstein, Marrit
Coy, Felix Kroll, Jessica
Cramer, Philip Krüger, Emily
Curdt, Noah Kruse, Amelie
Czieso, Benjamin Lahrssen, Carolina
Danisch, Leon Lambrecht, Frederike
Delp, Justus Nikolaus Lange, Olivia
Dengler, Noah Lemieux, Isabella
Deutscher, Marlon Sean Lieder, Anna Lena
Dierenbach, Marc Oliver Liu, Annabel Siyu
Dödtmann, Leon Lößlein, Laura
Dohm, Merlin Lotz, Alissa
Dresse, Lukas Luboldt, Lissy
Dreykluft, Louis Elijah Mandic, Anika
Dünker, Florian Marenbach, Charlotte
Eck, Johannes Marks, Victoria
Ehlen, Flemming Martin, Julia
Ehrt, Tom Marx, Clara
Einhoff, Tim Maul, Clara
Ellrott, Hannes Menrath, Mariella
Elmentaler, Konrad Meß, Maxima
Endreß, Niklas Meßner, Fabienne
Endtmann, Paul Metz, Jelena
Ernst, Sven Meyer, Merit
Falke, Mika Miedlig, Lena
Faschina, Vincent Luca Miersch, Michelle
Fechner, Torben Mikle, Anna
Federwisch, Lennart Münch, Marie Christin
Ferdinand, Hendrik Muth, Victoria
Fiedler, Constantin Nettelbeck, Carina
Fisbeck, Jonas Neubauer, Anna
Fischer, Sebastian Neumann, Annika
Fitschen, Jonas Nick, Celina
Flohr, Laurin Niemetz, Mayra
Folgner, Christopher Nix, Franziska
Frank, Moritz Obermüller, Holly
Freiherr zu Rhein, Alexander Oosterbeek, Julia
Freitag, Julian-Paul Otte, Johanna
Friedrichs, Tom Otto, Leonie
Frieling, Paul Palm, Charlotte
Fuchs-Nordhoff von, Maximilian Park, Hanseul
Funk, Noah Peters, Bele Katharina
Fuß, Henri Lasse Pfeifer, Juliane
Gallenkamp, Hans Cornelius Popielas, Zoe
Garbers, Robin Postiglione, Marie
Gaschler, Julius Raballand, Julie
Gättner, Moritz Paul Reddemann, Chiara
Gebauer, Luca Rehm, Annika
Gebhard, Joshua Reiche, Elisabeth
Gebhart, Andreas Reissner, Stella
Gerken, Alex Rieß, Lena
Gerlach, Maximilian Roeser, Felicitas
Germann, Emil Rösch, Katharina
Gessl, Marius Samtlebe, Anna
Ghaleb, Zeyad Schäfer, Lea
Giering, Nico Schäfer, Anna-Kathleen
Giesler, Gustav Schick, Charlotte
Glienke, Carl Schiebler, Anna
Gmyrek, Kilian Schmitz, Lara Luisa
Gohlke, Axel Schneider, Lina
Gotter, Lucas Schneider, Josephine
Gräber, Marko Schöpp, Lara
Graeff, Justus Schröder, Franziska
Greupner, Nikolai Schulte, Liza Charlotte
Grumbrecht, Michel Schwartz, Celina
Guntermann, Julius Semesdiek, Anna
Guppenberger, Lucas Sinz, Eva
Gutsche, Friedrich Speerschneider, Friederike
Guyard, Frederic Spitzer, Anna Sophie
Gysler, Paul Steffke, Paulina
Haas, Benjamin Steigert, Johanna
Haase, Lucian Steinberg, Theresa
Habermann, Felix Stickdorn, Alexia
Hahn, Johannes Stinnes, Johanna
Haller, Julius Stopfel, Maxima
Hammerschmid, Nick Christopher Stöxen, Lena Mattea
Hannemann, Philipp Straube, Charlyne
Hans, Niklas Straubinger, Annika
Hartnett, Shane Stusch, Lara
Haug, Pius Sybrecht, Frieda
Hawener, Jonas Tautz, Luisa
Heermann, Felix Theilmann, Luisa
Heidemann, Rasmus Thieme, Lela Chantal
Heinke, Ferdinand Thiermann, Charlotte
Heislitz, Paul Thimm, Natalie
Heitzmann, Pirmin Tinschert, Carolina
Hemmrich, Sascha Ulsamer, Lea
Hendschuch, Maarten Valkyser, Kim
Herbster, Vinzenz van Kleef, Fabienne
Hermann, Jacob van Wyk, Robyn Ashley
Herwig, Maximilian Veith, Isabell
Hewelt, Frederik Vogel, Inca
Hinkel, Alexander Voise, Sabrina
Hinz, Michel Weber, Franziska
Hinze, Oliver Weigl, Annika
Hobe von, Philipp Weiland, Lina Johanna
Hoffmeister, Maximilian Wenzl, Marlene
Holtbrügge, Jonathan Elias Widlöcher, Pia
Höning, Laurids Wiegmann, Laura
Hoppe, Constantin Wiese, Alexandra
Horst, Lennart Wilke, Jana
Horvath, Kai Ziemons, Stefanie
Huber, Thomas Franz Josef Zweihaus, Pauline
Huber, Niels  
Huber, Luis  
Hülse, Moritz  
Hülsey, Jeremy  
Hupfer, Florian  
Huppert, Yannik  
Hürlimann, Maximilian  
Iffert, Jörn Sydney  
Irion, Kai Daniel  
Isaack, Patrick  
Jacobs, Jonathan  
Janfeld, Tristan  
Jansen, Simon  
Jansen, Paul  
Jansen, Julius  
Jedam, Elias  
Jockers, Sebastian  
Kabuth, Frederic  
Kadner, Jonathan Felix  
Karwinkel, Paul  
Keune, Tim  
Kiefer, Leopold  
Kirchner, Jens  
Klassen, Lukas  
Klein, Hendrik  
Klein, Dorian  
Klement, Luca  
Klenk, Lucas  
Klingele, Leon  
Klouda, Jonas  
Klünder, Lui  
Klunker, Timo  
Knipschild, Friedrich  
Knoll, Felix  
Koch, Wichard  
Koch, Thore  
Koch, Dominic  
Koch, Aron  
Koch, Alexander Gordon  
Köhler, Luca  
Kojellis, David  
Kolander, Marc  
Kolb, Philipp  
Kolb, Luke Anton  
Koppanyi, Carlo  
Kopsch, Hugo  
Kordes, Gunnar  
Kors, Ybo  
Korte, Kevin  
Kramer, Justus  
Kramer, Benedikt  
Krause, Jannik Noah  
Kreuzinger, Fynn  
Krieger, Niclas  
Krieger, Christoph  
Krogmann, Jonas  
Kühne, Alexander  
Kunik, Philipp C.H.  
Küpper, Max  
Landwehr, Henri  
Lang, Konrad  
Latus, Tim Benedict  
Laudenberger, Konstantin  
Lehmann, Lasse  
Leichert, Julius  
Leithner, Oskar  
Lenzmann, Nicolas  
Leßmann, Marc  
Linnhoff, Julius  
Lobeck, Louis  
Lockwood, Fergus  
Lorek, Luis  
Lürig, Jan Niclas  
Lutz, Felix Maximilian  
Markus, Laurin  
Marquart, Benedikt  
Martin, Lucas  
Massow von, Sebastian  
Materi, Anton  
Mathmann, Tom  
Matzke, Clemens  
Mayinger, Fabian Joel  
Mecklinger, Christoph  
Meier, Lars  
Michaelis, Paul  
Michaelis, Malte  
Mladenov, Leo  
Mohr, Philipp  
Molling, Linus  
Monteirinho, Nelson Filipe  
Mörsch, Luis  
Muhic, Leon  
Müller, Julius  
Nagel, Tim  
Nauheim, Marius  
Nemack, Tom Alexander  
Neteler, Johann  
Neuser, Maximilian  
Nieder, Niklas  
Nordt, Tibor  
Norrmann, Alexander  
Obtmeier, Michael  
Oel, Marten Frederik  
Offermanns, Keanu  
Opel, Felix  
Ormanin, Jonathan  
Osten von, Nils  
Paas, Arthur  
Panten, Benno  
Peetoom, Jesper  
Pelka, Nicolas  
Peschke, Nicolas  
Peters, Luc  
Petersen, Marvin Luca  
Petersen, Jonas  
Peterzumplasse, Tane  
Pfahls, Robin  
Pham, Quynh Tai  
Pieper, August  
Pieron, Luca  
Puhl, Lukas  
Raeburn, Vincent  
Rahenbrock, Maximilian  
Rambla, Bastian  
Rasche, Felix Timon  
Rattinger, Marc  
Reeber, Maximilian  
Reichhard, Alexander  
Reif, Axel  
Reimer, Lucas  
Reisdorf, Jay-Benedikt  
Reisgen, Jonathan  
Remme, Thilo  
Richter, Nils  
Rißel, Benedikt Julian  
Ritzer, Ferdinand  
Röcken, Jason  
Roepke, Robin  
Rollinger, Paul  
Röscher, Chris  
Rosenberger, Gregor  
Rosentritt, Ben  
Rosenwald, David  
Rougelis, Moritz  
Rühle, Marc Louis  
Rüss, Felix William  
Saas, Robert  
Sachs, Johannes  
Salfeld, Nick  
Salvador, Ennio Emilio  
Salzer, Paul Konstantin  
Schaefer, Philipp  
Schäfer, Maximilian  
Schäffler, Dominik  
Schall, Felix  
Scharn, Maximilian Rene  
Schebaum, Niklas  
Scheiff, Caspar  
Scheil, Paul Ronald  
Schierbeck, Torben  
Schillings, Valentin  
Schirmer, Leon  
Schlepers, Benjamin  
Schmidt, Per Jacob  
Schmidt, Cristóbal  
Schmidt-Ocker, Finn  
Schmitt, Jago  
Schneider, Maximilian  
Schoenebeck von, Carl  
Scholz, Konstantin  
Schröder, Nikolas  
Schulte, Malte  
Schultz, Max  
Schulz, Moritz  
Schumacher, Maxime Joel  
Schwarz, Raphael  
Schweinbach, Carl  
Siebrecht, Felix  
Sieg, Maximilian  
Sielisch, Jonas  
Solibieda, Simon  
Sommer, Lukas  
Spähn, Lutz Luca  
Sparmann, Tim  
Specht, Ole  
Staben, Leonard  
Stedem, Yves  
Steffen, Paul  
Steger, Dennis  
Steinbrecher, Tim  
Steinhoff, Tim  
Steinkuhl, Felix  
Sternberg, John Lund  
Stichler, Nico  
Stockmann, Johan  
Stracke, Maximilian Luis  
Strencioch, Tom  
Strieder, Marc  
Strobel, Cedric  
Teubler, Jannik  
Thaleck, Niclas  
Thiemann, Jonathan Tim  
Thomas, Dylan  
Thomsen, Tammo  
Thomßen, Dominik  
Tilmes, Philipp  
Tisch, Benno  
Torkel, Jonah  
Toukabri, Taha Ayoub  
Träumer, Christopher Fynn  
Trulsen, Mikkel  
Tünnemann, Jan  
Ulbrich, Lucas Gabriel  
Vater, Maximilian  
Vinken, Jesper  
Vliamos, Niklas  
Vollenbroich, Felix  
von Stolzmann, Ferdinand  
Voss, Maximilian  
Wabnitz, Leonard  
Warneke, Maximilian  
Weber, Valentin  
Weber, Erik  
Weisser, Robert  
Weißmeier, Christian  
Wendelstadt, Georg  
Wibbelt, Nils  
Widlöcher, Kai  
Widmayer, Tim  
Wieckenberg, Maximilian  
Wiesemann, Henri  
Wilczek, Leopold  
Willmar, Ferdinand  
Wimmer-Gross, Ruben  
Winkler, Jannes  
Winkler, Dennis  
Witten, Constantin  
Witthoff, Jakob  
Wittmann, Tom  
Wittmann, Felix  
Wolf, Stefan Ludwig  
Wolf, Lennard  
Wolff, Maximilian  
Wolff, Jan Frederick  
Wulff, Ferdinand  
Wurmbrand, Henry  
Wurtmann, Tobias  
Zhegrova, Lavdrim  
Zielasko, Eric Wahyudi  
Zimmer, Michel  
Zimmermann, Andreas  
Zumdohme, Nicolas  
Year 2003
Adelsgruber, Alexander Abazi, Dijane
Ahrens, Ruben Altmann, Julia
am Weg, Jonas Antolini, Mia
Amend, Anton Arenknecht, Alexa
Anskinewitsch, Philipp Bakal, Olivia
Aßmann, Fabian Baum, Annika
Assmus, Ludwig Bayer, Annkatrin
Backmann, Elia Becker, Emma Sophie
Barth, Kilian Bellemann, Lara
Bauer, Lukas Beste, Hanna
Becker, Leon Bislimaj, Edona
Beel, Moritz C. Bittner, Emilia
Behringer, Emil Böhm, Felicia
Berendsen, Lukas Brandt, Carla
Berg, Thilo Rouven Brenner, Pia
Bergweiler, Theodor Brod, Pauline
Bernhardt, Louis Niklas Brodrick, Janine
Berns, Oleg Brossmann, Lilli
Bertsch, Raphael Bruhn, Janne
Biebl, Maximilian Brunner, Emma
Binder, Max Bürgers, Charlotte
Birkel, David Burrenkopf, Patrizia
Blum, Lennard Busse, Jeanne Marie
Bodden, Jonathan Butz, Lena
Bodendorf, Marvin Benedikt Cremer, Julia Maria
Bodi, Julius D´hein, Caroline
Boecken, Max Decker, Lena
Bordt, Karl Diakou, Eleni
Bott, Moritz Dollriess, Sophia
Böttcher, Fynn Dumke, Daria
Brand, Finn Düren, Amelie
Brandes, Jonathan Ebenhöch, Theresa
Brey, Yannik Errolat, Cecilia
Brinkmann, Simon Feucht, Louisa Jo
Brisch, Maximilian Föller, Karolin
Brockmann, Carl Ferdinand Fransen, Jette
Brons, Friedrich Frey, Jule
Bross, Nicholas Gerhard, Pauline
Buerke, Jeffrey Gnirs, Elisabeth
Bug, Leander Göbel, Selina
Buhmeier, Dustin Graf, Katharina
Burkardt, Luis Graf, Franziska
Burmeister, Maximilian Noel Graf, Constanze
Busch, Frederik Grote, Lara
Carstensen, Finn Broder Gullotta Cano, Laura
Conrad, Maximilian Hahn, Victoria
Cremer, Constantin Hedrich, Paulina
Cristian, Luca Heinz, Anna
Cutner, Steven Lee Heitz, Ines
Czerner, Julian Höfer, Franziska
Dahinten, Leo Hoffmann, Paulina
Dämgen, Luca Holderied, Michelle
Danneberg, Finn Horn, Theresa
De Heus, Matthew Horn, Franziska
Deckert, Justin Hörsting, Lili
Del Rio, Miguel Jansen, Paula
Delhougne, Jakob Jung, Anna Maria
Diestel, Jannik Kennedy, Sophia
Dirks, Finn Kenner, Lara
Dorando, Peter Kern, Lisa
Dorl, Richard Kirchner, Chiara
Drach, Nils Kirschner, Deborah
Drouet, Tobias Klein, Victoria
Eckrich, Leon Klett, Paulina
Ehlen, Oliver Kloudova, Eva
Ehrenfeuchter, Philipp Knebel, Marie Emilie Katharina
Eiteneier, Nick Koch, Lisa Marie
Elfner, Hendrik Köhler, Sophia
Engemann, Ben Kortenacker, Maja Fee
Ernst, Henri Krapf, Anna Sophia
Faber, Adrian Kugler, Janna
Faust, Tim Kusatz, Anna
Feeny, Lennan Lacher, Clara
Fink, Frederik Leifermann, Swantje
Fischer, Nicholas Ben Lemloh, Lotte
Fischer, Jarno Lemloh, Jette
Flauss, Sander Lenz, Kajsa
Floegel, Liam Libovsky, Clara Noelle
Förch, Kimi Cedric Litges, Maria
Freier, Eric Lohstöter, Paula Charlotte
Freudenberg, Carl Mackenstedt, Louisa
Freyer, Ben Nägele, Talesia
Fricke, Claas Konrad Nonnengässer, Jolina Isabel
Frohberger, Marlon Ost, Luisa
Funk, Francesco Otterstedde, Aurelia
Furthmüller, Luis Paulus, Hannah
Ganter, Maximilian Wilhelm Plassmeier, Carla
Gast, David Porath, Johanna
Goller, Thomas Raschke, Rosalie
Gorzalnik, Marc Connor Rehmann, Laura
Gottlob, Noah Rott, Lisa
Grapentin, Constantin Sallmann, Mathea
Gräßel, David Salzmann, Kira
Graumann, Sanjiv Sangiorgio, Naja Isabella
Gress, Kilian Schäfer, Jennifer
Grimmig, Hannes Lasse Schaffer, Luisa
Grosch, Julian Nikolas Schein, Carlotta
Gühnemann, Tim Scheller, Sophia
Halfar, Lukas Schmidt, Sabrina
Halle, Philipp Schumacher, Laura
Haller, Luca Schwarz, Katharina
Halstrick, Robert Schwerdtle, Jasmin
Harasko, Dominique-Marc Seelig, Amelie
Harren, Paul Senk, Maja
Hasebrook, Lennard Sinnes, Liv
Haubold, Felipe Sommer, Maybrit
Hehn, Hendrik Sorsa, Karolina
Heid, Juri Staufer, Daria
Heilig, Kim Thieme, Fenja Zsanna
Heinsius, Felix Usula, Anna-Lena
Hemker, Dominik Valder, Nele
Henning, Quentin Vaupel, Henriette
Henning, Maximilian von Lettow-Vorbeck, Fé
Herpertz, Alexander Wallenwein, Sarah
Herrmann, Maximilian Wenninger, Lina
Herrmann, Maximilian Werner-Meier, Tiffany
Herrmann, Jannick Wesner, Stella I. P.
Heuer, Hendrik Wojtas, Samira
Hiltel, Felix Zander, Johanna
Höfermann, Tom Ziegner, Monja
Höffkes, Tjark Zillikens, Maya
Hohaus, Valentin  
Holmboe, Viktor  
Hondyk, Luc  
Höpfner, Jonas  
Hörth, Moritz  
Huber, Dominik  
Hubl, Felix  
Hübner, Tim Philip  
Hullin, Tom  
Hüttermann, Alexander Nikolaus  
Iglesias Veiga Jr., Francisco  
Illig, Marc  
Jacklin, Finn  
Jacobs, Florentin  
Jaeger, Jannik  
Jändrasch, Florian  
Jaskot, Tomasz  
Jehle, Leon  
Jessen, Finn Michel  
Jung, Moritz  
Jung, Florian  
Jungermann, Moritz  
Kairies, Fionn  
Kalsow, Björn  
Kathöfer, Mario  
Keim, Niklas  
Kempter, Maximilian  
Kessler, Fabio  
Keune, Jan  
King, Julian  
Kleesattel, Maximilian  
Klehr, Lukas  
Klett, Philipp  
Klingel, Luis  
Klopcic, Julian  
Knoppe, Moritz  
Koenes, Bennet  
Köhler, Arthur  
Könen, Elias  
Kopp, Linus  
Koritzius, Max  
Körle, Jakob  
Kötterheinrich, Paul  
Krafft, Nico  
Krahwinkel, Paul  
Kramer, Yann Gerrit  
Krapf, Josef Benno  
Kreßler, Noah  
Krüger, Carl  
Kube, Moritz  
Kuhlwein von Rathenow, Philipp  
Küpper, Moritz  
Kuypers, Lenz Vincent  
Kybranz, Timon  
Laaber, Jonas  
Ladebeck, Ben Joshua  
Lahni, Lando  
Laichinger, Marvin  
Lange, Tim Robin  
Larseille, Marcus  
Laufs, Henning  
Lauriola, Alessandro  
Leber, Alan  
Lepiorz, Tobias  
Liebel, Oliver  
Liebergeld, Jochen  
Liecker, Julius  
Liffers, Sebastian  
Lindner, Oscar  
Loder, Laurence  
Lorentzen, Max  
Mack, Benni  
Maier, Philip  
Makrucki, Ben  
Mangelsen, Julius Paul  
Manske, Jan Marco  
Martins, Bryan  
Meffert, Philipp  
Meurer, Moritz  
Meyer, Laurenz  
Meyer, Johann  
Miebach, Finn  
Milkau, Liam  
Mindescu, Leo  
Moritz, Maximilian  
Mörtzschky, Karl  
Moser, Theo  
Müller, Florian Gunnar  
Müller-Baumgart, Álvaro  
Munsch, Jan  
Nägele, Titus  
Nägele, Oliver Maximilian  
Naumann, Jonas  
Neeb, Pascal  
Neher, Jan Patrick  
Neukirchner, Nick  
Neumann, Philip  
Nickisch, Max  
Nikolaus, Fabian  
Nissen, Oliver  
Nöchel, Hannes  
O´ Brien, Patrick  
Obergfell, Konstantin  
Ochs, Niclas  
Paprottka, Cornelius  
Parsch, Nikolaus  
Parsch, Leonhard  
Peters, Tom  
Peters, Ole Paul  
Petri, Julian  
Pfalzgraf, Jonas  
Pieck, Julien  
Pooth, San Diego  
Pulch, Marvin Jonathan  
Quast, Elias  
Quattelbaum, Ben  
Raab, Carl  
Raffelhüschen, Mats Iwer  
Raith, Christian  
Rasgele, Batuhan  
Raupach, Jakob  
Reinert, Luc  
Reiniger, Bastian  
Reiter, Nicolai  
Rippert, Etienne  
Röder, Aaron  
Rosenthal, Lucas  
Röttele, Lorenzo  
Sailer, Ferdinand  
Salpius, Alexander  
Sander, Hugo  
Sauer, Maximilian  
Schaaf, Malte  
Schalken, Tim  
Schenkel, Louis  
Schetter, Luke  
Scheufler, Clemens  
Schiemann, Paul  
Schild, Leo  
Schirmacher, Tillmann  
Schleth, Florian  
Schlett, Luca  
Schlieper, Felix  
Schliz, Christian  
Schlösser, Jan  
Schneider, Lukas  
Schnülle, Marc Philip  
Scholz, Nicolas  
Schönwiese, Louis  
Schoof, Jannik  
Schrader, Marcus  
Schramm, Adrian  
Schreiner, Louis  
Schroth, Philipp  
Schulz, Max  
Schulze, Maximilian  
Schupp, Florian  
Schüren, Jan  
Schüssler, Nils  
Schuster, Nick  
Schwarz, Alexander Nicklas  
Schwarze, Clemens  
Seitz, Nico  
Sell, Joshua  
Senghaas, Lucas  
Sievers, Tiziano  
Simmes, Colin  
Sipply, Tristan  
Skornia, Henri  
Sonnenberg, Moritz Remi  
Spormann, Lennard  
Spriestersbach, Tim  
Sprinz, Emil  
Stampehl, Einar  
Stanzl, Yannis  
Starz, Philipp  
Staub, Nicklas  
Steen, Tobias  
Steinkröger, Jan Phillip  
Steinmeier, Philip  
Stenchly, Lars  
Stickdorn, Florian  
Stiebling, Jesper  
Stock, Joshua  
Stockheim, Julius  
Stoepel, Alexander  
Stohn, Nick  
Stölzel, Georg  
Strolz, Basil  
Stulz, Christian Paul  
Sugarman, Ben  
Summerer, Lucas  
Tauber, Marvin  
Tauscher, Michel  
Teichmann, Max  
Tempelmann, Titus  
Thiesmann, Theodor  
Thill, Leonard  
Tiling, Lukas  
Timm, Julian  
Tönnies, Linus  
Vollrath, Theodor  
von Hoegen, Hannes  
Wagner, Philip  
Wahring, Matti  
Walch, Tassilo  
Wallenwein, Tim  
Wallenwein, Max Lauryn  
Waraczewski, Adam  
Warnken, Jan Luca  
Wartenberg, Mark Niklas  
Wegner, Alexander  
Weichert, Sam Luis  
Weinzierl, Moritz  
Wellen, Claas  
Welt, Kurt  
Werb, Frederic  
Werner-Meier, Philip  
Wiedemann, Kevin  
Willemsen, Frederik  
Winckler, Jakob  
Wingert, Michael  
Wirth, Moritz  
Witschel, Boye  
Wobser, Magnus  
Wojahn, Lennart  
Wojtas, Jonathan  
Wolf, Simon  
Wölfl, Christoph  
Wolters, Tim  
Wrenger, Aaron  
Zasada, Lukas  
Zastrow, Jan Lennart  
Zepfel, Vincent  
Zimmermann, Benedict  
Zintl, Caspar  
Zollner, Leopold  
Zöllner, Finn  
Year 2004
Aders, Luca Bartelmetz, Lara Marie
Adrians, Julian Becker, Aileen
Arifi, Albin Blaesing, Sonja
Astorian, Nicklas Blaschke, Linn
Bach, Florian Boventer, Vivien
Backhaus, Felix Brand, Caroline
Bargholz, Jonathan Brehm, Maxima
Bäurer, Philipp Budde, Sophie
Bechteler, Felix Buhrmann, Anna
Becker, Philipp Burger, Nike
Beltermann, Tim Bürkle, Charleen
Bendix, Haakon Busch, Johanna
Bernau, Vitus Busse, Annsophie
Bertram, Janos Carro, Carlota
Bichelmeier, Leopold Conrath, Greta
Bieber, Lars Cordts, Roxy
Bischof, Bjarne Dominguez-Nagel, Laetitia
Bischoff, Torben Döring, Lina
Bock, Tilman Sebastian Duderstadt, Mechthild
Bockholt, Lucas Engel, Sophie
Bongartz, Carlos Falk, Charlotte
Borgmann, Paul Feil, Sophia
Brömstrup, Justus Fitterer, Ginger
Bruhse, Kennet Flach, Victoria L.
Brüsch, Dominik Flügel, Celine Olivia
Büdel, Hendrik Fricke, Marlene
Chilla, Nicolas Friedmann, Leonie
Choné, Carl Fries, Elisabeth
Clement, Frederik Gebhardt, Stella
Condon, Niall Göbel, Alina
Cristian, Lias Goldschmidt, Selina
Danguillier, Niklas Gotzy, Teresa
Datan, Paul Grillmayer, Sophie
De Matos-Leuze, Luca Pora Grün, Adrienne Marie
Denkmann, Carl-Lauritz Gutsche, Clarissa
Dierenbach, Finn Hainzl, Amy
Dittmar, Justus Heidrich, Zenia
Ehses, Torben Heines, Rahel
Eul, Florian Heß, Merle
Eulenpesch, Henry Hoffmeister, Alexandra
Fabian, Magnus Hohmann, Viktoria Letitzia
Fabian, Kaya Hötling, Lily
Fagnoul, Filip Jahn, Jette
Faust, Sebastian Jochheim, Paula
Feil, Louis Juterzenka von, Anastasia
Ferreira, Victor Kaufmann, Alyssa Sarah
Fertig, Julian Kazmierczak, Lara
Fiege, Jacob Kirkland, Sophia
Flecke, Paul Klein, Pauline
Flock, Emil Klomp, Juliane
Flohr, Finn Klosterhalfen, Marie
Frank, Noel Knieling, Lisa
Franke, Benjamin Ruben Koch, Edda
Franz, Matteo Köhl, Enja
Friedrich, Fabian Kohlhaase, Alyah
Frohnhaus, Paul Koswig, Anna
Gabel, Yannick Krauch, Lilly Katharina
Gebhart, Maximilian Kübler, Ann Jillian Yang
Gerken, Jordi Kunold, Pia Maria
Giesen, Philipp Maximilian Kutz, Lilly-Jo
Göbel, Max Langel, Mona
Gollenia, Anton Lanzen, Leonie
Golomb-Mandelkorn, Shayn Lemmle, Helen
Gorissen, Jan Masio, Lena
Götz, Benedikt Matthiesen, Lynn
Großhauser, Elias Matthiesen, Liv
Grube, Tom Henrik Maul, Amelie
Gruttmann, Leonhard Neubert, Amelie
Guhlich, Julien Pascal Nowak, Annika
Günzl, Lars Off, Nathalie
Haas, Lennart Orthmann, Finja
Haase, Maximilian Park, Joon
Häger, Tizian Park, Jeeyoung
Halberstadt, Rick Paschke, Emily
Hart, Johannes Pettersen, Luisa
Hasenbalg, Maximilian Pfitzenmaier, Jo
Haupts, Alexander Pohl, Faye
Hein, Carl Louis Radke, Greta
Heinig, Nils Reichert, Merle
Heinisch, Paul Reichert, Mara
Heinrich, Luca Reiffer, Franziska
Hermann, Frederik Reimers, Melina
Hildenbrand, Noel Ressel, Hannah
Hill, Tom Rint, Ella
Himmler, Felix Röber, Leonie
Hinze, Philipp Salfeld, Lea
Höffkes, Bengt Saric, Jane
Hohn, Bjarne Schäfer, Viktoria
Hollmann, Emil Schmitz, Nina
Holtey, Nicolas-Caspar Schramm, Chantal Louise
Holzem, Felix Schröder, Melanie
Holzmann, Adrian Schulte, Emily Josefine
Hoyer, John Moritz Schütz, Sofie
Hoyer, Henry Oscar Schütz, Larissa
Huber, Leo Schwark, Charlotte
Huss, Valentin Peter Schwartz, Paula
Hüttmann, Maximilian Sewtz, Marlene
Iden, Lui Mario Siebenmorgen, Emilie
Ivanov, Nikolai Sinn, Johanna Maria
Jäger, Lucas Sprus, Emily
Janfeld, Felix Starke-Schöbel, Carla
Janssen, Justus Sternberg, Annabelle
Jarck, Thorben Szukalski, Henriette
Kaiser, Veit Tauber, Stine
Kammer, Konstantin Thiry, Julia
Kaucic, Luca Tiedemann, Alina Sophie
Kehrbein, Vinzenz Veit, Ainoa
Keitz, Noah Vlcek, Mara
Kienzle, Konstantin Voise, Michelle
Knaebel, Kilian von Falkenhausen, Vera
Koch, Lawrence Elliot von Stosch, Sophia
Koehn-Hevernick, Louis Paul Voss, Cecilia
Kohler, Michel Wagner, Annika
Köhler, Felix Weisner, Wilmina
Kojetinsky, Tom Wiederer, Carolina
Kölle, Luis Wöhler, Prisca
Kophstahl, Torben Zieten, Samira
Kornmann, Marius  
Krawitz, Dominik  
Kreke, Fabian  
Kuchenmeister, Carlos  
Kühbandner, Maximilian  
Kuhn, Tom  
Kuklenski, Carlos  
Kupke, Ben  
Kutsch, Konstantin  
Labusch, Maximilian  
Lacina, Olivier  
Lacorn, Noah  
Lailach, Timm Haakon  
Lang, Felix  
Langer, Jonathan  
Leitzbach, Jan Niklas  
Lenk, Robin  
Lietzau, Julian Frederik  
Lingen, Emilio  
Linn, Marvin  
Lisowski, Valentin  
Littmann, Erik  
Maack, Johan David  
Madeira Dolscheid, Marlon  
Maethner, Marlon  
Maier, Fabian  
Maletz, Henry  
März, Moritz  
Massenberg, Philipp  
Matser, Aurelius  
Matzen, Frederic  
Mayer, Richard  
Mayerhöfer, Leopold  
Medau, Luis  
Mehl, Lenny  
Mellies, Heye  
Menter, Marc  
Meschaninov, Leonard Alexander  
Messbacher, Nick Maximilian  
Metten, Thies  
Meyer, Bent Thore  
Milenkovic, Alexander  
Montero, Charles  
Müller, Mats Karl  
Müller, Marc  
Müller, Carl  
Münstermann, Felix  
Munzinger, Ron  
Näher, Niklas  
Naumann, Moritz  
Nestel, Anton  
Nordt, Jesper  
Oberste-Wilms, David  
Oboth, Jonathan  
Obst, Noah  
Orlopp, Friedrich Paul  
Özcan, Namik  
Pala, Kubilay  
Pape, Lennart  
Paus, Niklas  
Peters, Marcus  
Petersen, Niklas  
Petry, Elias  
Pfeiffer, Jonas  
Pham, Quynh Loc  
Piras, Emilio  
Pircher, Lauritz  
Pohl, Jonas  
Prumbach, Tom  
Rahm, Arne  
Raiser, Luis  
Rätsch, Maximilian  
Real, Carl Moritz  
Renger, Robin  
Renn, Jelte Jan  
Richter, Leo  
Rinck, Felix  
Rosemann, Paul  
Rosemeyer, Henri  
Rudolf, Jan Alexander  
Ruedin, Carl  
Rüsch, Leon - Maurice  
Ruschmeier, Tarun  
Ruß, Maximilan  
Sander, Hans  
Sarbeck, Malte  
Savasta, Leonardo  
Schäfer, Max  
Schäffner, Nils  
Schäffner, Jan  
Schäftlmeier, Finn Laurin  
Scheerer, Tim  
Scheerer, Paul  
Scheidig, Finn  
Schendzielorz, Leo  
Schenk, Sebastian  
Schenk, Maximilian  
Scherrieble, Valentin  
Schindler, Jasper  
Schlautmann, Moritz  
Schlesinger, Tristan  
Schlief, Jonathan  
Schmidt, Max-Ferdinand  
Schmidt, Marlon  
Schmidt, Leopold  
Schmidt, Kian  
Schmidt, Conrad F.  
Schnaubelt, Ole  
Schneider, Steffen  
Schneider, Edward  
Schöttl, Sebastian  
Schreiter, Fynn Lasse  
Schreurs, Jurek Anouk  
Schröder, Luca  
Schroeder, Marc  
Schulenberg, Hendrik  
Schulz, Moritz  
Schumacher, Philipp  
Schurich, Franz  
Schüttler, Tobias  
Schwarz, Paul  
Schwarz, Lukas  
Schwehr, Fabio  
Schwenger, Joshua  
Seipp, Patrick  
Selent, Timo  
Senft, Robin Yuya  
Sharma, Aaditya  
Shephard, Ruben  
Solibieda, Robin  
Soltek jr., Cornel  
Sötebier, Mats  
Stadelmann, Simon  
Stahlecker, Falk  
Steffen, Matthäus  
Steinfels, Konstantin  
Steiskal, Nick Finley  
Stiel, Cedric  
Stöckel, Maurice  
Straatmann, Lars  
Strietzel, Joost  
Sturm, Lorenz  
Sündermann, Bennet  
Tamussino, Carl  
Theis, Leon  
Thiele, Nicolas Leon  
Thumm, Jacob  
Tober, Sam  
Tollnick, Fynn  
van den Berg, Lasse  
Vatterodt, Aron  
Vetter, Marco  
Vitzthum, Samuel  
Vollenbroich, Emil  
vom Berg, Julius  
von Bismarck, Caspar  
Vonderstrass, Ben  
Voß, Luis  
Wahl, Elias  
Waldens, Karl  
Wallner, Mats  
Wekkeli, Kevin  
Wenzel, Marc Robin  
Wessel, Luis  
Wiermann, Ben  
Wieschollek, Paul  
Williams, Justin  
Wisotzki, Torge  
Wittmann, Sebastian  
Wolff, Marvin  
Zeisberger, Julian  
Zieger, Louis Leonard  
Zimmer, Louis Neo  
Zimmermann, Nils  
Year 2005
Abele, Marvin Alonso, Marly
Ahlschläger, Fynn Amend, Celina
Appel, Nicolas Antonietti, Stella
Arnaout, Axel Armbruster, Silja
Arndt, Friedrich Baade, Luise
Arnhold, Andre Lucas Baur, Phoebe Lynn
Aschwanden, Jakob Bergmann, Johanna
Assmann, Tim Bertheau, Marie Charlotte
Aßmann, Lennart Biermann, Gina
Augustin, Paul Boeld, Alina
Bartelt, Alexander Böhm, Amelie
Bartz, Neo Patrice Böld, Alina
Becker, Noah Brossmann, Rosa
Becker, Leo Brugger, Tabea
Beckmann, Philipp Brunner, Anna
Bellemann, Luis Campbell, Zara
Berg, Torben Maximilian Czaja, Carlotta
Bergemann, Fabian Deutscher, Carlotta
Berger, Jesper Diakou, Marietta
Berning, Jan Drewes, Sophie
Berns, Frederik Effmann, Marie Luise
Bieser, Kilian Eichelbaum, Rosa
Binkley, Ludwig Richard Euscher-Klingenhagen, Frieda Marie
Birkenstock, Louis Faber, Sophia
Bobrink, Jan Fantini, Aurora
Bock, Moritz M. Fecke, Elisabeth
Born, Benedikt Flohr, Nora
Brand, Lukas Floss, Leonie
Brandl, Vincent Gillé, Alicia
Braun, Jan Wilhelm Goffart, Hannah
Brockhaus, Lennard Gottlob, Victoria
Brüggeboß, Ole Grass, Julica
Bünning, Patrick Grote, Pia
Carro, Fernando Grottel, Livia
Cazzonelli, Aaron Gutschek, Rosa
Costa de Figueiredo, Raúl Hahn, Josephine
D´ascoli, Gianluca Harsch, Maura Lya
Dammann, Thorge Hasenbalg, Julia
de la Iglesia Dölger, Daniel Heberling, Anna Sophie
Diedering, Finn Heer, Anna Louisa
Dietrich, Tom Heesen, Carlotta
Dirks, Matti Henkel, Ann-Sophie
Domning, Justus Hentschel, Jessica
Döpke, Jorim Hilgers, Lynn Marie
Dörner, Jesko Hochgrebe, Ella
Dörr, Jan-Alexander M. Homola, Hana
Dresemann, Jona Jeratsch, Jette
Dubois, Myron Jörn, Hanna
Eichberger, Finn Kempf, Milla
Erichsen, Matthis Klein, Nele
Eßer, Simon Knop, Johanna
Fabig, Jari Komanek, Lina
Fahrenkrog, Emil Lechner, Katharina
Feist, Enzo Lee, Lea
Fischer, Richard Lehmann, Matilda
Förster, Ruben Litges, Anastasia
Freitag, Tim Llambi, Helena
Fritzen, Barry Matzen, Victoria
Froning, Ferdinand Mirtschink, Hermine
Fürst, Marcel Moser, Judith
Gassert, Valentin Nägele, Marie Sophie
Germar, Cosmo Constantin Noga, Larissa
Gertenbach, Gero Nolte, Eva
Glaser, Til Nolting von, Leticia
Göldner, Malte Nusser, Nele
Goltz von der, Benedikt Paul, Josephina
Götze, David Pfeiffer, Antonia
Gräber, Lars Pflaum, Emily
Gresenz, Fabian Pollack, Laetitia
Grossi, Giordano Schanbacher, Jana
Grunewald, Robert Philipp Scheller, Letizia
Gühring, Maximilian Schöpper, Lea
Gürster, Moritz Schröder, Leona
Gust, Michel Schwinn, Jolie
Halfar, Timo Seifert, Amelie
Hansen, Ben Späck, Alissa
Harf, Leon David Stippich, Laura
Hartnett, Ryan Thies, Helena
Hauft, Niklas Wachter, Lilli
Heer, Julian Wagner, Sophie
Heigl, Konrad Wagner-Siepenkothen, Julia
Heigwer, Jan Ole Wahl, Emely Selina
Helms, Leonard Walter, Penelope
Henriksen, Finn Walter, Alyssa
Henze, Noah Weber, Maike
Hermans, Jonas Wegert, Pia
Hermanutz, Janne Matti Wetzel, Scarlett
Hermeler, Gunnar Wünsch, Emma Lotta
Hertweck, Noa  
Herzberg, Max Sebastian  
Hiller, Tommy  
Hindl, Nils  
Hochstadt, Philipp  
Hohenner, Hendrik David  
Homberger, Noah  
Hopp, Max  
Houben, Philip  
Inverso, Nico  
Jacob, Felix  
Jäger, Jonas  
James, Tyler L.  
Janssen, Torben  
Jepsen, Mika  
Jobczyk, Noel  
Jung, Robert  
Jung, Justus  
Jung, Calvin  
Kammerer, Niklas  
Kammerer, Marvin  
Karatas, Leon  
Keller, Leon  
Kelm, Jonas  
Kiesel, Tim  
Kind, Jonathan  
Kirschner, Christoph  
Knecht, Nico  
Kofler, Linus  
Koll, David  
Korr, Niklas  
Kotthoff, Leonard  
Kraechter, Konstantin  
Krawinkel, Lennert  
Krotz, Felix  
Kruse, Fynn Nis  
Kruta, Jasper  
Kühl, Nelson  
Kühling, Peter  
Kuhn, Raphael  
Kuklinski, Konstantin  
Kunath, Julian  
Künzer, Niklas  
Kunzfeld, Silas  
Kusz, Jin-Ho  
Lackner, Luis  
Lahme, Tom  
Lang, Loris  
Lange, Klaas  
Langmack, Gregor  
Leifken, Paul  
Lembert, Philip  
Lemli, Nicholas  
Lindner, Michael  
Lüderwald, Fin Bennet  
Lumpe, Georg  
Maciejewski, Jan  
Maier, Vincent  
Mann, Leander  
Martin, Henrik  
Matzke, Moritz  
Mauer, Fynn  
Mayer, David  
Meisterjahn, Pascal  
Mergenthaler, Ben  
Messerschmidt, Moritz  
Metz, Aurelian  
Meyhack, Tom  
Milazzo, Luca  
Moench, Alexander  
Mohr, Nils  
Mörch, Jonas  
Müller, Robert Oscar  
Müller, Felix  
Music, Max Luca  
Naseri, Nick  
Nasko, Nikolaus  
Naujoks, Jan  
Neckritz, Ole  
Nersatt, Till Sebastian  
Nickel, Tom  
Nilkes, Benedikt  
Nowka, Jerome  
Nußbaum, David  
Nusser, Miko  
Nüssle, David  
Orth, Julian  
Pabst, Konstantin Hermann  
Peters, Henrik Eschel  
Peters, Franz  
Petrick, Maurice  
Petter, Julius  
Pilarski, Ole  
Pinto Quijada, Daniel  
Plenge, Erik  
Quiring, Dominik  
Radgen, Philipp  
Rainalter, Vincent  
Raschke, Hannes  
Rau, Lenny  
Reinhardt, Fabian  
Rhode, Paul  
Richter, Paul  
Rist, Leonard  
Romann, Nils  
Roselieb, Philipp  
Rotzinger, Mario  
Roy, Miguel  
Rüschenschmidt, Felix  
Russello, Jan-Luca  
Sälzler, Tim  
Schäfer, Jonathan  
Schäfer, Cornelius  
Schäfer, Ben Christopher  
Schamp, Leander  
Scheiff, Kasimir  
Schiefner, Morris  
Schild, Tizian  
Schimkewitsch, Léon  
Schimmelpfennig, Leonard  
Schimpff von, Antonius  
Schirmeisen, Ben  
Schlosser, Nick  
Schmäh, Michael  
Schmidt, Leon  
Schmitz, Tristan  
Scholl, Tim  
Schön, Linus  
Schreiber, Benjamin  
Schubert, Wim  
Schulze, Jonah  
Schumann, Romain  
Schwan, Stephen  
Schwarze, Silas  
Schweichler, Luis Björn  
Schweigel, Leonhard Gustav A.  
Schwöbel, Leon  
Seewald, Ben  
Seidenstücker, Ben Nicolas  
Sell, Elias  
Siebenmorgen, Philipp  
Siebert, Jakob  
Smid, Leopold  
Spatola, Moriano  
Starre, Kay Marco  
Stegmann, Timur  
Steigert, Theodor Ben  
Stein, Johannes  
Steinhauer, Lukas  
Sternberg, Milan Leander Benedikt  
Sternecker, Jonathan  
Stockmann, Lukas  
Stork, Marcel  
Strack, David  
Strakeljahn, Malte  
Strobel, Henrik  
Stübinger, Paul  
Thewes, Florian  
Thilo, Konstantin  
Topalidis, Stylianos  
Töpfner, Julien Maxim  
Trentmann, Felix  
Trinh, Duc Hung  
Trippe, Wilken  
Trum, Sebastian  
Van Dijk, Tim  
Vellguth, Benjamin  
Vitt, Maximilian  
Voglmaier, Georg  
Völker, Ben  
von Soden, Graf Victor  
Wacker, Scott  
Wagner, Jan Philip  
Walden, Max  
Weber, Philipp  
Wegner, Paul  
Wegner, Benedikt Alexander  
Weicker, Ben  
Werner, Carlo Vincent  
Wickert, Julian  
Wilde, Luca Alexander  
Wilke, Carl  
Wingert, Max  
Winkeler, Henri  
Wintermeyer, Tristan  
Wirth, Marc  
Wittmacher, Luca Marius  
Zabel, Marvin  
Zhu, Nicolas  
Zielosko, Moritz  
Zintl, Julian  
Ziolko, Matteo  
Zipf, Jan Ole  
Zott, Fabio  
Zwiehoff, Tobias  
Year 2006
Adolff, Nick Amereller, Leonie
Antonietti, Mattia Arens, Clara
Arnold, Paul Aune, Solveig
Arnold, Inyan Bailey, Olivia
Augustin, Adrian Binder, Tara
Bartetzko, Benjamin Brocks, Eve
Berg, Paul Pepe Cassini, Cécile Veronique
Berns, Pius Dämgen, Marie
Bertram, Alexander Dobrott, Friederike
Bestgen, Justus Eckhardt, Hannah
Bichowski, Matti Fellger, Kim Luisa
Biel, Fynn Fries, Carlotta
Birnbach, Fabio Geißel, Clara
Bock, Niklas Gelbowicz, Svea
Bonrath, Cedric Götz, Luissa
Bott, Luca Götz, Laura
Brinkmann, Elias Gürke, Sophie
Brödel, Kai Haas, Julia Victoria
Bühler, Robin Hach, Sofie
Bühring-Uhle, Valentin Häring, Maya
Christ, Yannis Hasper, Olivia
Danne, Joshua Heckmann, Heloise
Didschuneit, Maximilian Heckmann, Genevieve
Dietl, Leo Heislitz, Janina
Dinnebier, Jarod Heitz, Loana
Dopple, Yarin Heuer, Emily
Drach, Jonas Hollen von, Clara
Drescher, Clemens Hong, Gayun
Eriksson, Emil Karnbach, Tabea
Fäth, Robin Kauder, Eva
Feldhaus, Leon Kaufmann, Elea
Fischer, Maximilian Kim, Ye In
Flesch, Ludwig Knaebel, Madita
Friedrich, Jan Mika König, Anakin
Frier, Matthes Koten von, Hannah
Friess, Jonas Krumke Moncayo, Angelina
Fritz, Maximilian Kusatz, Sofia
Fritzel, Adam Laufs, Heidi
Funk, Aaron Lengauer, Desirée Ashley
Galle, Leo Libuda, Alessa
Gegenwart, Henri Art Liebal, Annika
Geller, Louis Logemann, Luise
Gettke, David Lennox Lüdecke, Emilie
Göbler, Leon Lukas Mächold, Ann Sophie
Görtz, Roman Maletz, Leni
Grellier, Julien Miele, Alessia
Gruttmann, Frederik Mück, Lara
Gryglewski, Louis Leon Müller, Mira
Häberli, Malte Müller, Julie
Hack, Jonas Nitsch, Merle
Haller, Leandro Noja, Chiara
Harder, Bennet Paassen, Helene
Hartmann, Hugo Pick, Carlotta
Harz, James Poulios, Evangelina
Heer, David Pulch, Stella Josephin
Heerde, Anton Raballand, Emilie
Heider, Grischa Christian Rankers, Cecilia Sophie
Helmer, Jonah Reimann, Liz
Henke, Herbert E. Rinke, Ronja
Henri, Michel Rohpeter, Pilar
Herkersdorf, Philipp Schmitt, Charlotte
Heß, Lennart Schöllmann, Katharina
Hoekstra, Lars Schorling, Philomena
Hohn, Jaris Schüler, Romy
Höll, Maximilian Schütz, Joline
Holzer, Tim Schwarze, Jael
Hönig, Ben Sendjuk, Nathalie
Huh, Sechan Siemens, Clara
Jaeger, Julian Simonis, Valeria Miu
Jaretzke, Bjarne Stahl, Nina
Jochheim, Philip Stellwag, Julia
Jung, Maurice Störger, Elena
Just, Jan Thierer, Madita
Kaiser, Niklas Jon Uhr, Anna Lena
Kamp, Nicholas Vorbeck, Johanna
Kamsteeg, Laurin Weber, Leonie Sylvia
Kannengiesser, Paul Weinfurtner, Aurelia
Kaufmann, Vincent Weingardt, Lilly
Kiess, Leonard Weiß, Josephine
Kim, Ha Jong Willemsen, Ricarda
Kissner, Colin Wislsperger, Leni
Klaiber, Maximilian Wohlbach, Lucia
Klein, Jesper Wolff, Marcella
Knabl, Max Zimmermann, Lorena
Kneller, Frederic Zugsbradl, Helena
Kobe, Moritz  
Koch, Jonas  
Krämer, Lucas  
Kühne, Leonard  
Kummerow, Niklas  
Künze, Lukas  
Kupfer, Julius  
Langel, Oliver  
Langer, Jakob  
Langmaak, Henri  
Leppink, Vincent Herman  
Löhrke, Tim  
Luck, Benedikt  
Ludczak, Alexander  
Matthies, Cedric  
Mayer, Samuel  
Melander, Valentin  
Meyer, Lennart  
Mittné, Mika  
Möckel, Philipp  
Mönchmeier, Mika  
Möser, Lennert  
Müller, Arne  
Neeb, Paul  
Nikolic, Nathan  
Obreiter, Max Ming-Xu  
Patrovic, Henry Milan  
Pauli, Julius  
Peters, Niels  
Petrovic, Alexander  
Pilgermayer, Christian  
Pinkert, Marius  
Ploschenz, Luis  
Pobig, Ben Luca  
Pöpperl, Can Luis  
Posewitz, Eric  
Quast, Amon  
Reddehase, Phil  
Reichelt, Tom Luca  
Reimer, Christoph  
Reinmann, Julian  
Reitz, Konrad Maximilian  
Rentsch, Ludovico  
Richter, Jarne  
Richter, Anton  
Rinner, Robin  
Röll, Henry-Lasse  
Rosen, Benedikt  
Rudek, Tom  
Safak, Emre  
Sangiorgio, Giosúe  
Schäfer, Moritz  
Schink, Armin  
Schmidt, Patrick  
Schmitt, Maximilian  
Schmittel, Emilio  
Schmitz, Carl  
Schneider, Philipp  
Schneider, Martin  
Schneider, Felix  
Scholtyssek, Paul  
Schönberger, Till  
Schreiner, Joshua  
Schremb, Cedric  
Schumann, Pascal  
Schüssler von, Vincent  
Schütt, Victor  
Schwichtenberg, Paul  
Serbin, Kalle  
Sewtz, Oskar  
Siekmann, Anton  
Sieper, Ferdinand  
Simonis, Valentin  
Sirota, Michael  
Sittel, Moritz  
Spangenberger, Luis  
Sparmann, Ben  
Stawowy, Jason  
Stetefeld, Clemens  
Stockheim, Christopher  
Stubenrauch, Jonas  
Taube, Joshua  
ten Eicken, Luan  
Unkelbach, Moritz  
Veit, Rafael  
Vogel, Paul  
von Haebler, Paul  
Waldens, Anton  
Wall, Kevin  
Ward, Charles  
Warscheid, Felipe León  
Weber, Yannic  
Weis, Paul Johannes  
Wente, Lorenz  
Werlitz, Arne  
Wetzel, Colin  
Wieckenberg, Niklas  
Wieders, Aike  
Wiens, Julian  
Willmar, Leonhard  
Wolff, Leopold Friedrich  
Zentgraf, Josua  
Zurlinden, Felix  
Year 2007
Bär, Lennart Ankele, Charlotte
Barenhoff, Anton Friedrich Bailey, Antonia
Bargheer, Hannes Balmes, Greta
Bausback, Corbinian Brod, Anna-Luise
Bausback, Constantin Caliolo, Aurora Clara
Bechert, Tom Daniel, Josefina
Bechtel, Cem Perry Delhougne, Sophie
Beier, Niklas Diakou, Rafaela - Panagiota
Berger, Leander Dicks, Elisabeth
Berger, Justus Eiche, Janina
Birkel, Vincent Fahrenkrog, Benthe
Boeuf, Phillip Fallgatter, Maja
Borderie, Cedric Fischer, Luna
Borgmann, Anton Frankenberg, Nele
Brunsch, Lasse Fritzen, Cheyenne
Burkard, Malte Sven Gehrmann, Cäcilia
Chua, Jonathan Georg, Johanna
Chung, Felix Gießner, Elisabeth
Cornelius, Constantin Gockel, Donata
Courté, Hugo Gomes, Fiona Marie
Daniels, Noel Goßmann, Sanni
Demmler, Bennet Große, Sophie
Deutscher, Gordon Maxim Gunka, Valentina
Dewald, Phillip Haas, Carlotta Christine
Dohrmann, Max Habfast, Annina
Dopple, Luan Hempel, Mia Katharina
Dörr, Moritz-Maximilian J. Hofmann, Zoé
Dreyer, Jannis Hofmann, Ada
Eger, Karsten Hoiting, Marlene
Eggerdinger, Bastian Horn, Klara Paula
Ellenberg, Henry Hutter, Elly
Engler, Mateo Falk Jaecker, Lisa
Farack, Marten Jung, Johanna
Feng, Ferdinand Kairies, Klaire
Fischer, Ben Kanisicak, Marla
Fornoff, Moritz Klimitz, Greta
Fornoff, Lukas Kressin, Cecilia
Förster, Felix Kuchta, Paulina
Friedemann, Moritz Lange, Lotta
Friess, Jakob Lepach, Marta
Gaupels, Mads Liebal, Maya
Germeroth, Luca Logemann, Leonore
Gockel, Donatus Lützkendorf, Zoe
Gosch, Lucas Matejka, Chiara
Gottschalk, Louis Mauer, Annabelle
Greeb, Janne Andreas Michels, Leonie
Gröning, Konstantin Müller, Lilly Rose
Gündüzoglu, Berkay Münstermann, Mattea
Gutsche, Johann Novak, Charlott
Haberer, Niclas Oh, Celine
Hagemann, Fabian Peter, Romina Johanna
Hahn, Ben Pfannmüller, Linnie
Haller, Lion Pires, Teresa
Haunhorst, Silas Rint, Emma
Heberling, Paul Rosemeyer, Greta
Heinze, Oliver Rosenberg, Viktoria
Heinzel, Moritz Saltzer, Annemarie
Hellauer, Ruprecht jr. Sattler, Lilli
Henzler, Liam Nicolas Schenkel, Charlotte
Hermann, Leo Schildt, Emily
Herrmann, Leo Schlig, Viktoria
Höllriegel, Christoph Schnurr, Julia
Horn, Justus Paul Schwarz, Emily
Hubeny, David Schwinn, Laeticia
Ingwersen, Oscar Siebenmorgen, Luisa
Jacobi, Nevis Smith, Zoe
Jäger, Robin Song, Emilie
Jahn, Fynn Sprickmann Kerkerinck, Amelie
Jahn, Finn Straub, Jette
Janssen, Finn Tetzlaff, Maria
Janz, Frederik Thomsen, Alicia May
Jia, Eric Tittel, Emilia Marie
Jimenez-Schroeder, Jhorryn Titze, Liyabona
Kasper, Leon van Dijk, Kiana Lara
Kaussen, Milo Weber, Emelie
Kilb, Liam Weinfurtner, Lavinia
Kirchner, David Westphal, Bella
Klein, Paul Wolf, Nele
Klemm, Devin Wrede, Zoë
Knoll, Frederik Zickau, Hannah
Köhler, Nil Zorn, Kyra Maxine
Kölle, Mats  
Koppisch, Noah  
Kornbusch, Max  
Kreuzer, Maxim  
Kromer, Carlo  
Krpalek, Dennis  
Kruse, Lasse  
Kümmel, Karl Julius  
Lahme, Erik Johann  
Leepin, Tim Michael  
Lemli, Marcus  
Lemp, Max Oliver  
Leonhardt, Nick  
Leyk, Friedrich  
Lindner, Florian  
Linke, Theodor  
Lippold, Vincent  
Lübbert, Tim Jannis  
Luck, Noah  
Lüer, Ludwig  
Lust, Maximilian  
Maethner, Leon  
Manstein, Yannick Noah  
Margraf, Sam Laurence  
Marka, Moritz  
Maschinsky, Moritz  
Masio, Lars  
Mayer, Jakob  
Meier, Ben  
Merkel, Finn  
Mewis, Paul Tiger  
Michels, Henri  
Mielke, Julius Alexander  
Müller, Stellan  
Müller, Jan Clemens  
Muschalla, Moritz  
Nguyen, Duc Quan  
Nusser, Kim  
Odak, Konstantin Stipe Alexander  
Ottstadt, Vincent  
Paetz, Robin  
Paul, Justus  
Pellenz, Mark  
Peschlow, Laurin  
Petrick, Fabrice  
Plewe, Laurenz  
Pospiech, Luke Allen  
Potthoff, Kai  
Preußer, Tom  
Prinz zu Hohenlohe-Oehringen, Christian  
Proske, Leonhard  
Rabeiro Hübner, Alejandro  
Riedschy, Kilian  
Ruedin, Alfons  
Russ, Aurel  
Rüster, Nicolas  
Sauer, Finn  
Savchenko, Nikita  
Schiessendoppler, Christian  
Schild, Laurin  
Schilling, Felix  
Schlüter, Benedikt Valentin  
Schmidt, Tom  
Schmidt, Max  
Schmidt, Benjamin  
Schmitz, Leon  
Schneider, Nick  
Schneider, Finn Florian  
Schöffel, Roman  
Scholz, Lorenz  
Schott, Louis  
Schreurs, Bela Laurids  
Schuck, Marlon  
Schwarz, Mick  
Sen, Kürsat-Taha  
Sieblist, Paul  
Sinnes, Sven  
Skibitzki, Tim  
Smola, Julius  
Solibieda, Colin  
Sovijärvi, Aleksi  
Stanscheck, Scott  
Stegmann, Deniz  
Stork, Bennjamin  
Stuck, Robin  
Sturm, Leo  
Telli, Ferit F.  
Thielecke, Victor  
Toparkus, Jan Filip  
Tran, Tuan Son Leon  
Unsal, David  
von Malapert, Maximilian  
Wald, Joe  
Wall, Leander  
Walliser, Marius  
Waraus, Julian Maxim  
Weber, Noel  
Weber, Mats  
Weise, Sebastian  
Weller, James  
Welsch, Benedikt  
Werner, Luca  
Wiese, Fabian  
Wilharm, Constantin  
Willburger, Luca  
Wissel von, Constantin  
Wittmann, Philip  
Wuggetzer, Caspar  
Yang, Daniel  
Zahn, Leonard  
Zierz, Lasse  
Zupke, Justus  
Year 2008
Adam, Mika Bellemann, Anni
Andree, Manuel Bender, Emily
Augustin, Tim Binzel, Anna Sophie
Backmann, David Bock, Lenja
Barbas, Sebastian Buddenberg, Isabelle
Becker, Oliver Burkhart, Angelika
Becker, Emil Caliolo, Gaia
Betz, Daniel Conradt, Marie
Bichelmeier, Paul Ferdinand Diakou, Antonia
Böff, Philipp Drinhausen, Caroline
Bohlmann, Luca Feng, Lia Sophie
Bot, Lorenz Ferdinand, Sophia
Brockhaus, Ludwig Fischer, Victoria
Brohl, Tim Flegler, Florencia
Brötz, Jakob Alexander Freisenich, Maja Luise
Brozait, Mats Julius Geiss, Katharina
Bründermann, Niklas Gollan, Maxima
Bushnaq, Rayan Hackenberg, Greta
Buth, Florin Hagenmüller, Charlotte
Decker, Bennett Hartwig, Fenja
Dekkers, Lennart Janis Heimann, Milla Marie
Dexer, Noah Hendrischke, Lea
Dracker, Maximilian Emil Herrmann, Leonie
Drinhausen, Simon Huber, Laura
Edelmann, Vincent Constantin Humlach, Emma
Ertel, Leo Hunt, Lily
Euler, Liam Jaeger, Mia
Ferdinand, Daniel Jungermann, Hanna
Figallo Schwennicke, Bennet Keppeler, Anna Rosa
Findt, Thure Knaebel, Carlotta
Fischer, Bryan Vincent Knoblauch, Amelie Zoe
Fischer-Erlach, Marvin Kohlmüller, Marie Louise
Förster, Leonard Kretzschmar, Mia
Frank, Justus Willi Wolfgang Kutzbach, Josephine
Fusenig, Maximilian Leppert, Johanna
Genn, Arian Maeyer, Leslie Rose
Gensicke, Henrik Marx, Lotte Marie
Gessler, Bennet Mayerhöfer, Theresa
Gottselig, Florin Mazur, Leni Carolina
Götz, Phillipp Mebert, Lotte Marie
Götz, Johannes Michel, Charlotte
Grieß, Ferdinand Mittag, Louise
Haberland, Sebastian Müller, Athina
Hain, Nicolas Mundt, Vivien
Heilig, Nino Müthlein, Leni
Heitmann, Moritz Theo Novak, Merle
Heitzhausen, Lennart Oboth, Mia
Henke, Felix Reeber, Ann Kathrin
Hetzler, Leopold Rieder, Emilia
Hofmann, Hannes Jakob Scheurich, Maxime-Zoè
Hofmann, Ben Schmauß, Theresa
Hong, Seohyeon Schnabel, Paula
Hüge, Jannis Schulte, Victoria
Husemann, Nick Schumacher, Clara
Huthmann, Philip Michael Schwendt, Marielle
Janssen, Nick Seewald, Pia
Jaretzke, Mattis Sernau, Viola
Jentsch, Niclas Shabani, Sayna
Juds, Hendrik Leander Steinebach, Carla
Katzenberger, Jan Luca Thoene, Laureen Lion Michelle
Kind, Robin Völker, Zoey
Klapproth, Ben Walter, Lotte
Konopka, Nicolas Wohner, Pauline
Köthe, Louis Wüstehoff, Belana Mia
Kothe, Ben Zappala, Concetta
Krauss, Ben  
Kreher, David  
Kretzschmar, Moritz  
Kroos, Ben  
Kruczyna, Lennard  
Krüger, Felix  
Kühner, Sebastian  
Kutz, Simon  
Lang, Christian  
Langner, Luke  
Laufs, Max  
Lelinski, Yves  
Lumpe, Christian  
Lurz, Frederick  
Marburger, Max  
Mathiessen, Sky Leon  
Maucher, Elias  
Medeiros, Miguel  
Meißner, Tim  
Merten, Melvin  
Moritz, Justus  
Müller, Joel  
Mutawalli, Maurice  
Nickel, Lasse Philipp  
Niles, Frederik  
Oks, Jonathan  
Park, Seoyoung  
Paus, Moritz  
Pearman, William  
Peterssen-Borstel, Ben  
Pfaff, Jan  
Pfister, Paul  
Reiche von, Frederik  
Reitz, Tom Leopold  
Richter, Mick  
Rother, Dean  
Rottmann, Bennett Vincent  
Rudert, Simon  
Schley, Mika  
Schlichting, Hagen  
Schlick, Sebastian  
Schmude, Niclas Sam  
Schneider, Johannes  
Schoof, Elias  
Schrimpf, Paul  
Schwirkslies, Florian  
Siktanc, Paul  
Socher, Julian Maximilian  
Stojanovic, Nikolai  
Strack, Friedrich  
Strothmann, Lennard  
Strube, Tassilo  
Struck, Fabian  
Stuhldreier, Jan  
Suh, Samuel  
Tamussino, Paul  
Thiebes, Max  
Thurner, Kilian  
Touma, Marcel  
Volodin, Anton  
Vorbeck, Felix  
Wall, Jonah  
Weber, Adrien  
Weidmann, Jona  
Wiesmann, Max  
Wink, Lukas  
Wöss, Marco  
Zimmermann, Luis  
Zvolanek, Josef  
Year 2009
Barth, Emil Artzt, Katharina
Becker, Clemens Jon Atas, Minel
Berlejung, Floyd Bellemann, Leonie
Boesing, Thomas Daniel Brendamour, Sophie
Breitwieser, Jonas Buerke, Audrey
Chen, Haiming Davis, Alicia
Cornelius, Franyo Drewes, Jette
Dresemann, Paul Eichberger, Svea
Ecker, Simon Fries, Antonia
Estreich, Maximilian Gockel, Prisca
Feth, Konrad Goffart, Ruth
Feuring, Ville Haiming, Chen
Fischer, Nils Jeppe Heilmann, Ella Maria
Fritz, Leonard Hochstadt, Sarah Isabel
Garcia-Martinez, Laurenz Huesmann, Helen
Genius, Milan Elias Ishaque, Katharina
Grellier, Adrien Kim, Ji-Woo
Gültekin, Levin Fidel Koch, Jonna
Gutermann, Felix Konrad, Kaya
Hansen, Jimmy Joe Kopetzky, Nele
Hasper, Tom Krüger, Lena
Hellauer, Theodor Lee, Eunchae
Heming, Finn Niklas Michels, Isabella
Hennings, Fabian Mönnich, Lili
Hilgenberg, Ole Moog, Victoria Sophia
Hoffmann, Felix Nikitopoulos, Helena Sophia
Jantos, Henrik Oh, Cerah
Jentsch, Lukas Oster, Elisabeth Helene
Keiser, Laurenz Oster, Elisabeth
Kerkhoff, Jan Paul, Filippa
Klimitz, Jan Nikolas Pieger, Johanna
Kuchta, Max Rau, Jette
Kugler, Konrad Schneider, Amelie
Lepach, Carl Schweitzer, Stella
Maus, Finn Schwingel, Lilly Marie
Mielke, Leonard Cornelius Sieper, Fiona
Mönchmeier, Lewis Sovijärvi, Anna
Müller, Julian von Zydowitz, Kim Gloria
Mutinda, Kevin Voss, Felipa
Neumann, Lukas Windhäuser, Florentine
Pfaue, Armin Wörtche, Johanna
Prinz zu Hohenlohe-Oehringen, Ferdinand  
Rau, Yannis  
Roth, Jonas  
Schäfer, Leander  
Schlenger, Mattis  
Schlosser, Paul  
Schmidt, Noah-Karl  
Schmitz, Lukas  
Schneider, Till  
Schönberger, Mark  
Seelhof, Nick-Ole  
Seipel, Lennert Emmanuel  
Siewert, Benjamin  
Spielvogel, Leon  
Steppert, Darian  
Stoll, Olwethu  
Tenckhoff, Sebastian  
Többens, Ole  
Unteregger, Raphael  
Vogler, Emil  
Wiebols, Carl Anton  
Wiegmann, Jacob  
Wolf, Leon  
Wollscheid, Leon