Albert, Niklas Acker, Jasmin
Alberts, Julius Arnold, Eva
Albrecht, Jannik Bauer (Fall 2020), Paula
Allgeier, Tim Beck, Luna
Anderle, Ruben Bertolini, Gesa
Andreotti, Iulius Binninger, Lucille
Anz, Constantin Julius Bischoff, Sophie
Appelmann, Philip Blucha, Tanina
Arand, Lennard Bochdanovits de, Theresa
Arch, Philip Böhrer, Victoria
Arens, Tristan Böhrer, Antonia
Ausborn jun., Ruwald Brooks, Jennifer
Aust, Lukas Brugger, Marlene
Backes, Cedric Budde (So.), Selina Leoni
Backeshoff, Lennart Bühle, Vivienne Gina
Bade, Philip Bürgers, Pauline
Bakakis, Andreas Cheng, Jennifer
Bauer, Henry Dicke, Ann Christin
Becher, Mark Dickel, Sophia
Becker, Nico Diederichs (Fr.), Anna Maria
Becker, Martin Diller, Ana Maria
Becker, Claas Dix, Luisa
Beetz, Niklas Dohrendorf, Marietta
Behm, Jan Ferdinand Drewes, Talina
Beisenwenger, Michael Düren, Lara
Bengler, Maximilian Eberhard, Luisa
Benner, Florian Ebersbach, Valentina
Bensen, Lucas Eckbauer, Lea
Berger, Maximilian Eder, Johanna
Bernstein, Aaron Eder, Antonia
Bertram, Raymond Eicker, Diana
Beyer, Mats Eller, Charis
Biederlack, Felix Engel, Katharina
Biel, Robin Esser, Maria Luisa
Bittner, Nils Eyring, Emilia
Blaubach, Anton Fahr, Katharina
Blaume, Alexander Fieweger, Lioba
Blenk, Gian Lucca Fischer, Annkathrin
Bluhm, Bennet Freund, Annika Sophie
Boger, Laurin Fritzen, Isabel
Böhli, Marius Gerthenrich, Freda
Böhmer, Marc Gessler, Mara
Borg, Niklas Gessler, Gesa
Borgmann, Moritz Graf, Sophia
Bormann, Alexandre Gräsel, Frowe
Böttcher, Florian Greeve, Sophie Isabell
Boughton, Jack Gress, Carolin
Boxler, Leon Grimm, Emma
Brand, Timo Groth, Annika
Brandwein, Tobias Haase, Lilly
Brauer, Julius Hackenberg, Lia Sophie
Brauner Jr., Thomas Haller, Elisabeth
Bregenzer, Moritz Hartmann, Lina Katharina
Brehmer, Jonas Hauck, Anna Katharina
Bresges, Laurenz Heines, Viva
Bretsch, Tobias Herhold, Jasmin
Breuell, Maximilian Heynitz von, Pilar
Breuer, Tobias Himmel, Sabrina
Brinckman, Anton Höffkes, Nina
Brinkhaus, Tim Hohmann, Lea
Brinkmann, Noah Höpfner, Victoria
Bröcker, Marius Irlbacher (So.), Nathalie
Bröhl, Lars Ivens, Lena
Brückner, Maximilian Jacobsen, Anne
Bruder, Simon Jakubietz, Vivien
Bruhn, Ben Jansen, Nina
Brunner, Mauro Nicolas Karg (Fr.), Hannah-Leonie
Bücheler, Nils Kern, Lea
Buchheister, Bendix Klawitter, Antonia
Buller, Lukas Klotz, Franziska
Bungert, Henrik Klumpp, Elena
Burfeind, Julius Knorr, Alessia
Büschges, Tilo Kobek, Emily
Byok, Jonas Koch, Fiona
Carstensen, Bo Koch (Fr.), Alina Sophie
Caspersen, Silas Köhler-Gibbons, Nathalie
Cerfontaine, Tim Kopplin, Giulia
Cohrs, Simon Kopplin, Emilie
Coors, Oscar Edward Kornemann, Mathilda
Corves, Julian Krieb, Celina Eileen
Covato, Luca Krüger, Julia
Cremona, Ramon Kunkel, Lara
Crook, Jack Kupf, Sissi
Czieso, Maximilian Lahr, Kimberly
Dao, Julian Lee, Soo-Kyung
Darijtschuk, Lukas Leichtle, Meike
Dasenbrock, Hanno Ley, Rebecca
Dawed, Cedric Lindner, Eva Lucia
Degenhardt, Timo Lohse, Freda
Demant, Lukas Longère, Teresa
Demant, Jonas Lorenz, Pia
Dew, Callum Lüttich, Lena Marie
Dickmann, Jan Malla, Jasmin
Diemer, Maximilian Mangold, Alexandra
Diering, Christopher Marquardt, Anna
Dierksen, Moritz Friedrich Mekiska, Antonia
Distelkämper, David Meurer, Oriana Maria
Ditzel, Glenn Michow, Jil Carolin
Dix, Leon Molitor, Franziska
Döll, Hannes Torben Möller, Lisa Maria
Dollriess, Jan Phillip Muhler, Luzy
Doppstadt, Lennart Nicolas Müller-Meinhard, Wiebke
Döring, Valentin Maximilian Murke, Carla
Döring, Luca Moritz Neben, Merrit
Dorn, John Steven Neuhold, Helena
Dörrenberg, Eric Neumann, Victoria
Drewes, Markus Neutzsch, Saskia
Dudzik, Jonas Nick, Violetta Sara
Duenbostel, Henrik Niebuhr, Shana
Duensing, Peer Bastian Nölke, Alexa
Ebeling, Max Ohlert, Jette
Edelhoff, Thales Owin, Cara
Edinger, Leon Partenheimer, Larissa
Egger, Leon Paschen, Julia
Egner, Lennart Peters, Lena
Ehrensberger, Henri Pilz, Lea
Eichelbaum, Richard Pitz, Karoline Anna
Eichhorn, Leonhard Plaumann, Livia
Eichler, Kilian Pohlhausen, Svenja
Eickmann, Aljoscha Posten, Johanna
Eickmeyer, Leon Prenger, Shannon
Eiermann, David Preuß, Corinna
Ellenrieder, Nils Preussker, Katharina
Eller, Niko Prütting, Laura
Embser, Benno Radke, Carolina
Endler, Julius Rayermann, Filippa Farah
Endres, Luca Reitz, Sophie
Engelbert, Felix Rengstorf, Fenja
Engelhardt, Evian Reus, Isolde
Eraslan, Deniz Riano, Andrea
Ernst, Tim Rippert, Natasha Anna
Ernst, Niklas Rogers, Maxime
Eversmann, Tom Romano, Laura Lucia
Faaß, Julian Rösner (Fr.), Vivien
Ferner, Mel Roth, Sophia
Ferreira Schramm, Pascal Roth, Julia
Fiedler, Paul Ruhl (Fr.), Marietta
Finke, Alexander Rump, Annalena
Finkener, Caio Sagberger, Isabella
Fischer, Philip Salzer, Mieke
Fischer, Marinus Samson, Jule
Flemming von, Christian Sandor-Ambrus, Bernadette
Flintz, Lukas Sangiorgio, Alessandra
Franz, Jonas Sauer, Melanie
Freydank, Jonathan Schäfer, Fiona
Friedrich, Vincent Schamp, Clara
Frische, Silas Scherm, Clara
Füsti-Molnar, Nico Schindel, Sarah
Gaeltzner, Luca Fabian Schlangen, Anna Maria
Gajic, Nico Schleußner, Michelle
Garcia Vihola, Etienne Schlimper, Paula
Gärtner, Moritz Schmidt, Karen
Gehlert, Robin Schmidt, Frederike
Geilenberg, Paul Schmidt, Antonia
Gelser, Daniel Schmuck, Katrin
Germandi, Felix Schneider, Julia
Gers, Dan Schnoor, Franziska
Gersteuer, James Quintus Schöning, Farina Solea
Gerwens, Luca Schrader (Fr.), Marie Luise
Gieseck, Lars Christofer Schulz, Laetitia
Gintzel, Jonas Schulz, Andrea
Gißler, Jakob Semesdiek, Julia
Goering, Lennart Sender, Carolin
Goniwiecha, Tom Edward Siedler, Anna Maria
Gottlob, Luca Siercks (So.), Kim Victoria
Götz, Leonard Sinnes, Jil
Gramlich, Lorenz Sommer, Leticia
Gremeyer, Philipp Spiegel, Clarissa
Grobecker, Felix Spies, Emily
Groth, Leo Spitale, Emilia
Grottke, Jonas Srivastava, Ishita
Gruber, Tim Staerk, Theresa
Grunwald, Niklas Stahuber, Verena
Haas (Fr.), Simon Steinberg, Johanna
Hackel, Vincent Steinfeld, Leonora
Hagemeier, Tim Sticher, Charlotte
Hagenbuck, Thorben Stickdorn, Kristin
Handels, Jonas Straßner, Nina
Hanel, Philipp Strunck (So.), Emily
Hansen, Laurids Thrams, Antonia
Hardt, Linus Vincent Tiefenbacher, Sophie
Harling, Keno Tschauder, Maxime
Harms, Patrick Unterstenhöfer, Victoria
Hartmann, Tobias Veeser, Laetitia
Hartmann, Justus Volkwein, Natalie
Hartmann (So.), Georg Vollert, Lola Kay
Hasenbein, Niklas von Stosch, Darlene
Hassiepen, Marcel Wagner, Vanessa Sophie
Hauss, Florian Waguet, Manon
Heckmann, Niklas Wahl, Johanna
Heesen, Maximilian Wesolowski, Selina
Heidbrink, Jonah Wicklein, Livia
Heidenreich, Patrick Winckler, Klara
Heigl, Florian Winter, Marie
Heilmann, Justus Wolf, Marie
Heilmann, Felix Wülfing, Marie
Heinen, Valentin Wündisch, Vivienne
Hell, Lukas Würmli, Zoe
Hell, Hagen Yu, Hanrui
Henning, Til Moritz Zumschlinge, Nicola
Hentschel, Nils Zweihaus, Zoé
Hentschel, Hendrik
Henzgen, Patrick
Herhold, Tobias
Hermann, Moritz
Hermann, Kevin
Herr, Dominique
Herzig, Nico
Heuft, Tobias
Hiller, Gero
Hilpert, Maximilian
Hinz, Max
Hofmann, Daniel
Höh, Thomas
Hohl, Johannes
Hollenders, Carl
Holling, Tjark
Holst, Federico
Hondelink, Mika
Hopf, Luca
Hoppmann, Eldrick
Horder, Florian
Horder (So.), Nicolas
Huffer, Leo
Hügl, Christian
Ickes, Max Oliver
Ihns, Leonard
Jacob, Dominik
Jacobsen, Niklas
Jakubek, Julius
Jockel, Maximilian
Joswig, Moritz
Justus, Florian
Kadner, Simon Lukas
Kaiser, Sebastian
Kaltenmaier, Paul
Kamm (So.), Pirmin
Kammerer, Maximilian
Kämper, Valentin
Kamphues, Marc
Karas, Richard
Kelly, Ian
Kelm, Raphael
Kemmler, Max
Kershaw, James
Keßler, Julian
Ketterer, Paul
Kettner, Stefan
Kiefer, Julius
Kirschenknapp, Peter
Kistenpfennig, Tim
Klein, Robin
Klein (Fr.), Silvio
Klingenberg, Alexander
Klose, Hubertus
Knauer, Sander
Knitsch, Frederik
Köbel, Leonard
Koch (So.), Bill
Kohl, Nikolas
Kohlhaas, Lorenz
Kohlmann, Niklas
Kölle, Jannik
Konrad, Rafael-Fynn
Koppitsch (R-So.), Vincent
Kovermann, Karl Wilhelm
Kreifels, Henri
Kreipl, Jamie
Kretschmer, Paul
Kreuzer, Justin Lenny
Kriegel, Leon
Kröger, Janosch
Krug, Moritz
Kruschev, Alexander
Kugler, Tim
Kuhn, Aaron
Kuhrs, Mark
Kunze, Nick
Kurczinski, Jonathan
Labetzsch, Pete
Laböck, Lorenzo
Lachmann, Lennart
Lachmann, Hagen
Lammel (So.), Moritz
Lämmerhirt, Konstantin
Lange, Marc
Lange, Jannis
Lange, Jacob
Langer, Jason
Lattermann, Maximilian
Lau, Maximilian
Laudenberger, Johannes
Laule, Veit
Lax, Marco
Leatham, Jan
Leifermann, Jan Marcus
Leißner, Henrik
Lelinski, Joshua
Lenßen, Bosse
Lerbs, Mark
Leyser, Carl Luca
Li (Jr.), David
Lichtenberg, Tim
Link, Julian
Lippold, Tobias
List, Jonathan
Lorberg, Benedikt
Lorz, Alexander
Lottmann, Tim
Lowack, Jonas
Lowin, Valentin
Lück, Constantin
Lüdde, Sönke
Lüneburg, Malte
Lung, Moritz
Maacke, Till
Mackintosh, Alex
Maier, Daniel
Malik (Fr.), Quentin
Malyska, Henri
Markert, Manuel
Markmann, Sebastian
Marsch, Johannes
Marschall, Tim Niklas
Marten, Maximilian
März, Nils
Massury, Jakob
Mattern, Moritz
Matthiesen, Hendrik
Mattwich, Paul
May, Sebastian
May, Marlon
Mayer, Tim
Mayer, Patrick
Mayinger, Noah
Mayr, Ibb
Meier, Thadée
Meinardus, Richard
Meinert, Joe
Meinert, Jeff
Meinke, Niklas
Meins, Alexander
Melzig, Florian
Merbecks, Leander
Metten, Eric
Meyer, Béla
Meyer, Alexander
Mildszus, Nick
Miller, Robin
Mock, Johannes
Moeser, Benedict
Möller, Johann
Moser, Niklas
Müller, Valentin
Nausch, Maximilian
Nelles, Kai
Nelleßen, Nick
Neugebauer, Lars
Neumann, Jean Niklas
Neuser, Julius
Neuss, Yannick
Nickel, Paul
Nix, Julian Konstantin
Oh, Leon Min-Seok
Ohl, Felix
Otto, Julian
Paszun, Joel
Pein, Justus
Peine, Tim
Peled, Patrick
Pellet, Wolf
Peters, Tim
Peterseim, Maximilian
Petzold, Aaron
Pfalzgraf, Tim
Pfeiffer, Jack
Pieper, Marius
Pietsch, Klaus Cedric
Pilz, Maximilian
Plassmeier, Luca
Pohl, Jonathan
Pöpel, Anton
Pörings, Lorenz
Poulios, Thanos
Prengel, Marc André
Probst, Lukas
Pusch, Per-Ulrik
Raab, Florian
Raballand, Nicolas
Rachner, Johannes
Rank, Felix
Rapisarda, Giuliano
Rausch, Louis
Reiner, Paul
Reinert, Ron Cedric
Reininger, Tim
Reisch, Christopher
Reiß, Maximilian
Reusch, Tim
Reuter, Dominik
Rexroth, Patrick
Rey, Kevin Arne
Rheinheimer, Yannick
Richter, Jonathan
Riedel, Elias
Rieß, Max
Rietdorf, Leonhard
Roelfs, Ludwig
Roll, Brandon
Roloff, Sascha
Röpe, Paul Henning
Roßmanek, Jason
Rossrucker, Marco
Rüdell, Maurice Marcel
Rüdiger, Christian
Runge, Lukas
Ruwe, Vincent
Sandmann, Mel
Sandner, Falk
Saric, Robin
Schäffler, Sebastian
Scheublein, Luca
Scheulen, Hendrik
Schiebilski, Tim
Schindler, Franz
Schindler, Felix
Schlatter, Tim
Schloßmacher, Leon
Schlumprecht, Pascal
Schmanns, Tom
Schmitz, Luis
Schneider, Johannes S.
Schneider, Aaron
Schnellbach, Markus
Schneppering, Kai
Scholz, Tobias
Schomburg, Mathias
Schomburg, Mark
Schöning, Melvin
Schroeter, Felix
Schüle, Julian Luca
Schulz, Simon Maximilian
Schumacher, Nils
Schumacher, Nikolai
Schupp, Raphael
Schüßeler, Philipp Sebastian
Seidel, Tim
Seifert (So.), Julius
Seiler, Marc Philipp
Sekiguchi, Issey
Sellmer, Finn Axel
Semenov, Alexander
Semrau, Jan Malte
Sicking, Benedict
Sigmund, Philipp
Simon, Bastian
Skala, Dominic
Sklarzik, Oliver
Smola, Philipp
Söffge, Maximilian
Sommer, Christopher
Spakman, Max
Spillmann, Nick
Spinnen, Yannick
Stamm, Jorrit
Staudinger, Simon
Steffen, Leif Erik
Stein, Dominik
Steinkühler, Justus
Stiegler, Luis
Stöbitsch, Jasper
Stöckl, Fabian
Stoepel, Philipp
Stohr, Maurice
Struck, Thies
Stübs, Benito
Sulzmann, Luca
Swoboda, Philip
Takagi, Benjamin
Tämmler, Oliver
Tams, Jesko
Tausendfreund, Nick
Thamm, Titus
Thiedigk, Paul
Thiele, Benedict
Tillmanns, Niklas
Tillmanns (Fr.), Tim
Traupe, Nicholas
Trümper, Carlo Roberto
Tun, Dominic Thi Ha
Tyler, Lucas
Ullrich, Etienne Noel
Urban, Jannik
van der Horst, Theo
Vater, Philipp
Veith, Nikolaus
Villwock, Kurt
von Heesen, Marco
von Kölln, Thees
von Stolzmann, Frederic
Voß, Frederik
Wagner, Stefan
Waller, Hagen Heinrich
Walter, Robin
Walter, Christoph
Weber, Jannik
Wecke, Tom Hendrik
Wedemeyer, Vincent
Weigl, Vincent
Weigold (Fr.), Moritz Tom
Weise, Christoph
Welter, Jonah
Werning, Ry David
Wessel, Noah
Wessel-Ellermann, Nick
Westermann, Olivier
Westphal, Justus
Wichmann, Felix
Wiedl, Florian
Wiese, Tom
Wilding, Dominik
Wilmering jr., Leo
Wimmer, Simon
Winkelhake, Simon
Winkeljann, Noah
Winkeljann, Eliah
Winkler, Maxi
Winzinger, Pascal
Witte, Adrian
Witthoefft, Carl Frederik
Wittleder, Nicolas
Wolf, Sebastian
Wolf, Linus
Wollatz, Jösse
Worms, Maximilian
Wunder, Felix
Yeo, William
Zamel, Leon
Zepeda, Gian Luca
Zepf, Valentin
Ziegler, André
Zöllner, Tom
zu Waldeck, Max
Zufall-Gödicke, Lino
Zunker, Johann
Adannou-Folley, Henoch Folly Albert, Sarah
Albers (Jr.), Anton Arifi, Geresa
Albrecht, Fabian Arndt, Zita
Allegro, Fabio Aupetit, Jéromine
Amenda, Georg Bambach, Mara
Andresen, Alexander Bauer, Lisa Marie
Arendt, Noah Becker, Helena
Arhelger, Jonas Becker, Ann Katrin
Arnold, Manuel Beine, Helena
Arp, Mats Bergner (Jr.), Ava
Arzberger, Lukas Bettle (Jr.), Tara
Assmann, Lasse Bolik, Vanessa
Auerbach, Tim Bolik, Tanja
Aumüller, Peter Bosch, Celina
Bachem, Nick Böttcher, Jana
Bader (So.), Leon Brand, Julia
Bahr, Martin Brenneisen, Malika
Barz, Jonah Bronner, Berenice
Bauer, Simon Buchrieser, Johanna
Baumhove, Justus Busch, Alina
Bausch, Luis Carvalho da Silva-Prior, Lucia
Behling (So.), Lynes Chalvatzis, Dorothea
Bendix, Luis Maria Christ, Franca
Benze, Leopold Clement, Amalie
Berg, Floris Cordes, Anjana
Berger, Jan Dahms, Annabel
Bernack, Brandon Dornscheidt, Annika
Best, Marcel Dorow, Solveig Eileen
Bettinger, Robin Dreve, Victoria
Beyl, Lukas Eckart, Katrin
Biegel, Philip Eichhorn, Carlotta
Bielig, Maximilian Ellrott, Annika
Bischoff, Luca Emmert, Miriam
Blanz, Philip Farahi, Pegah
Bläse, Yannik Luis Farnung, Viviane
Böhm, Collin Forster, Kimberly
Bolte, Tommy Lee Försterling (So.), Alexandra
Bömelburg, Adrian Fragstein, Alina
Böttinger, Jannes Franke, Jule
Brand, Valentin Franken, Kim Cara
Braun, Patrick Frey, Emily
Braun, Johannes Geertsen, Wencke
Brosch, Oliver Geßner, Selina
Buchholz, Adrian Johannes Glatzel, Antonia
Buncsak, Ludwig Goetz, Laura
Busch, Stefan Grefe, Margareta
Busch, Konstantin Grotzke, Hanna Jo
Busche, Leon Hager, Julia Victoria
Büscher, Simon Hammer, Yella
Büschges (So.), Tom Hartl (Jr.), Monika
Busemann, Noah Heilingbrunner, Emily
Butte, Marius Heinrichs, Lina
Caesar, Kjell Heitz, Franziska
Carstens, Marlon Hellmich, Saskia
Casu, Philipp Hempel, Antonia
Conzen, Max Charly Henseleit, Esther
Cosmar, Louis Höffkes, Inga
Cremer, Josef Peter Holtbrügge, Constanze Victoria
de Bruyn, Jannik Hüttermann, Ann Sophie
Decher, Jonas Johannßon, Anna
Decker, Shasa Kaiser, Ellen Caroline
Deutzmann, Felix Kalusche, Sophia
Döberitz, Niklas Kaminski, Sinje
Dobrunz, Nils Kepner, Kalina
Dohrendorf, Jasper Hanke Kettner, Charlotte
Doringer, Clemens Kiefer (Jr.), Hanna
Dresen, Leonard Kienbaum, Luka
Dreyer, Gregor Kietsch, Emily
Dutt, Fabian Klemm (So.), Jacqueline
Eberhardt, Anton Köhler, Leonie
Ebert, Claudius Kölsch, Laura
Ebner, Finn Kotter, Laura
Edelmann, Christian Kramer, Carolin
Eickhölter, Marvin Krauter (So.), Aline
Eisenbeiß, Eric Kuchenmeister, Catherine
Eisenhut, Paul Kühne, Sandra
Emmrich, David Langemann, Malin
Endres, Matteo Licharz, Nina
Engelhorn, Nicklas Lohmann, Josephine
Eppler, Leon Mack (Jr.), Polly Annika
Ernst, Max Marek, Sina Marie
Etzel, Victor Maruhn, Miriam
Etzel, Philip Mattner (So.), Nele Sophie
Farivar, Paul Philipp Meyer, Laura
Faust, Konstantin Meyer zu Erpen, Constanze
Feise, Julian Mieser, Eleanora
Felgenhauer, Konstantin Morio, Maren
Fiedler, Justus Mrochen, Felicitas
Fiedler, Ben Müller, Phelina
Fischer, Paul Müller, Cay Marie
Fischer, Nick Müller-Meinhard, Berit
Fischer, Lucas Neubauer, Franziska
Fischer, Leon Neumann, Nicola
Fischer, Jonas Nick, Olivia Sara
Fischer, Fabian Niemeyer, Catalin
Föhl, Florian Maximilian Palmer, Wiktoria
Fournier, Jake Peter, Alexandra
Freyer, Fabian Pfeiffer, Katharina
Friemel, Robert Portal, Jana
Friesacher, Constantin Pöthe, Sophie
Fumo, Maurice Rauser, Julia
Funke, Tobias Reinhold, Natalia
Geers, Lars Reutter, Alina
Geigenberger, Simon Roether, Barbara
Gerlach, Lucas Roßmanith, Hannah
Gibowsky, Luca Ruttert, Anna Elisabeth
Gillissen, Hendrik Sahling, Hanna
Glaser, Valentin Sapper, Annabelle
Gläßer, Johan Sauer, Annika
Goriwoda, Lucas Schäfer, Antonia
Görlich, Constantin Schenk, Helen
Grafe, Julius Schimanski, Emily
Grandel, Jakob Schlick, Chiara
Graul, Deen Schmeckmann, Karla
Grebner, Johannes Schmidt, Sarina
Green, Michel Schmitz, Nina
Gruber, Tobias Schmolke, Solveigh Greetje Marie
Grünewald, Fabian Schüller, Franziska
Gudenau, Henri Paul Schwarz, Sophie
Guldan, Nico Specht, Birge
Haas, Kilian Steeb, Jennifer
Hagedorn, Jonas Steinhauser, Anna
Hages, Peter Benjamin Stenzel, Helena
Haindl, Nikolas Stiebling, Anna
Hammer, Tom Swiatlowski, Karolina
Hämmerle, Michael Sybrecht, Anna
Händle, Luis Terborg, Mei Ling
Hanel, Bennedict Tödter, Charlotte
Hanisch (Fr.), Falko Ursella, Cassandra
Hansen, Sören Wachsmann, Céline
Hansen, Jannes Walter, Julia Katharina
Harren, Anton Wäscher, Aileen
Häßlich (So.), Robin Weber, Michelle
Hastedt, Hendrik Weber, Louisa
Haupt, Christian Weber, Chantal
Hauser, Tom Wellhöfer, Maxine
Heblich, Konstantin Wiechmann, Marlene
Heibel, Jan Philipp Willmes, Kristin
Heine, Benedict Winnewisser, Lilly
Heinz, Niclas Wirth, Ira Christina
Heinze, Florian Wolters, Johanna Alina
Heissel, Niels Wörner, Elea
Hendricks, Nicklas Wrenger (R-Fr.), Nora
Henke, Tim Fabio Yesildag, Kim Chiara
Hensel, Moritz Ziegler, Julia
Hercsuth, Luca Zimmermann, June
Herden, Laurenz Zolg, Caroline
Herweg, Vincent Zoubek, Maria
Herwig, Florian
Hewelt, Lennard
Heymann, Jannis
Hieronymus, Constantin
Hillen, Yannick
Hillringhaus, Maximilian
Hinderthür (So.), Felix
Hinkel, Roman
Hockenberger, Tim
Hoffmann, Tim
Hoffmann, Moritz
Hoffmann, Leonard
Höfler, Michael
Hofmann, Benedict
Hollenberg, Tim
Holler, Paul Julian
Holzamer, Steffen
Holzberger, Philipp
Holzinger, Justus
Hommel, Luis
Homrich, Moritz
Horn, Sönke
Hörsting, Felix
Hosseini-Begtary, Sirus
Hotes, Marc Philipp
Houben, Shawn
Hounsgaard (So.), Johannes
Hübner, Jonas Maximilian
Hugo, Marc André
Humbeck, Felix
Inderthal, Philip
Izbicki, Noah Henry
Jacoby, Felix
Jaeck, Luca
Jahrmarkt, Niklas
James, Jordan Lee
Jaskotka, Laurenz
Jensch, Christian
Jobst, Johannes
Johanning, Sebastian
Jung, Luca
Jürgens, Jonas
Jurytko, Johannes
Jüssen, Noah
Kafitz, Lars
Kahl, Henry
Kairies, Flynt
Kanyi, Lauritz
Karstedt-Perales, Dominick
Kauer, Manuel
Kausche, Joshua
Keischgens, Lukas
Keitz, Merlin
Kellert, Jonas
Kemme, Timm Robin
Kesselring, Tim
Kessler, Nikita
Khoo, Philip
Kienast, Tom
Kiesinger, Kai
Kirchhof, Emil Johannes
Kirner, Jonas
Kirschbaum, Niklas
Kleinsman, Jeroen
Klouda, Tobias
Knapp, Justin
Knecht, David
Knödler, Leander
Knoop, Jan Oliver
Kobabe, Laurin
Koehn-Hevernick, Maximilian
Köhler, Lucas
Kohs, Zenon
Kopp, Georg
Kornack, Alain
Körting, Kristian
Krahmer (So.), Philipp
Krause, Maximilian
Krieger, Benedikt
Krohn, Luca
Krohn, Caspar
Krstic, Jonas
Krüger, Felix
Krüger, Bennet
Krzenck, Wenzel
Küchler-Weiß, Christoffer
Kudelka, Kenneth
Kunz, Lucas
Kunz, Enrico
Kurz, Niclas
Lampe, Matu
Lang, Hardi
Lang (Fr.), Nico
Lankhof, Christopher
Larem, Johannes
Larsen, Jakob
Laschewski, Theo
Latus, Jan Frederic
Le Ba, Leander
Lee, Joshua
Lee, Hyun Kyung
Lehmann, Tom
Lehnert, Dominic
Leidel, Nicholas Frederic
Leitzbach, Joshua
Liebing, Tim
Liesicke, Nikolas
Lindloff, Lasse
Lochmann, Julius
Lohff, Ferdinand
Lohr, Laurids
Lotz, Eric
Lourenco-Spahn, Adrian
Ludwig, Giacomo
Lüllmann, Frederik
Lux, Maximilian
Machacek, Luca
Maisch, Adrian
Markus, Julian
Marolt, Lars Attila
Marxer, Niklas
Masche, Yannick
Matern, Lukas
Mätzel, Paul
Mauer, Leon
Maul, Jacob
Meier, Max
Meier, Max
Meisel, Maximilian
Menekse, Timur
Mergler, Philipp
Meyer, Tobias
Meyer, Tamino
Mian, Justin
Micheel, Dorian
Michell-Auli, Alexander
Milenkovic, Nicholas Thomas
Mittag, Maximilian
Modder, Marnick
Moeller, Bennett
Mokris, Nikolas
Möll, Johannes
Mosch, Maximilian
Müller, Jerome
Musial, Leonard
Nabinger, Nils
Nahtz, Tim
Natzke, Nicklas
Nettersheim, Till Alexander
Neumann, Linus
Neumann, Friedjof
Neumeyer, Jesco
Nolle, Alexander
Nomrowski, Maximilian
Ockenfels, Justus
Oehlemann, Franz
Oetken, Tom
Osburg, Lukas
Otten (Fr.), Cedric
Otto, Bendix
Paclik, Jakob
Palmowski, Florian
Pelzer, Lukas
Perkhof, Lennard Till
Peters, Tiberius
Peto, Samuel
Pichler, Raphael
Platt, David
Pohl, Tobias
Poths, Sebastian
Pracht, Maximilian
Praml, Manuel
Prenger, Ryan
Quarti, Paul
Quirmbach, Philipp
Rademacher, Robin
Ralph, Maximilian
Rathjen, Robert
Rauch (Jr.), David
Rebholz, Julian
Reese, Jens Owe
Reichmann, Tom
Reimann, Niklas
Renner, Ole
Rettberg, Gerrit
Reuter, Tom
Reuter, Lukas
Richter, Valentin
Rickert (Fr.), Christoph
Riedel, Patrick
Rieger, Paul
Rinschen, Jakob
Ritschel, Maurice
Rocksien, Frederik
Rohmert, Daniel
Rolvering, Jan
Roppelt, Leonard
Rosenthal, Nicolas
Rothe (So.), Tobias
Rücker, Matthias
Rückriegel, Ole
Rudolf, Kilian
Rudolph, Maximilian
Ruhl-Klaar, Patrick
Ruhnau, Hannes
Rundholz, Paul
Rüss (Fr.), Frederic Vincent
Rust, Levin
Schaefer, Cornelius
Schäfer, Tim
Schaffrath (Jr.), Nikolai
Schäper, Tillmann
Scharbauer, Niklas
Scharf, Jan Philipp
Scharmann, Leonardo
Scheel, Bjarne
Scheuernstuhl, Leonhard
Schieren, Alexander
Schiewer, Konstantin
Schildknecht, Jacob
Schleiss, Alessandro
Schlenger, Christian
Schlömer, Christoph
Schlürscheid, Jan Philipp
Schmidt, Timo Alexander
Schmidt, Jan
Schmidt, Jacob
Schminnes, Merlin
Schmitz, Fabio
Schneider, Phil
Schnurbusch, Leonhard
Scholl (So.), Tim
Schöpp, Lukas
Schorratz, Benjamin
Schröder, Frederik
Schulz, Doman
Schusta, Florian
Schüttert, Till
Schwandt, Louis
Schwarz (HE), Maximilian
Schwehr, Philipp
Schweizer, Max
Schwenk, René
Seiler, Marvin
Senne, Timo
Seppelfricke, Mirko
Servatius, Carlos
Siebelt, Johannes
Sievers, Nick
Sievers, Christian
Sippel (Fr.), Raphael
Sitzia, Leonardo
Smits, Valentin
Söhngen, Leander
Soller, Alexander
Sörnsen, Mark
Spahr, Louis
Spangenberg, Alexander Benedikt
Spannaus, Joshua
Stamme, Anton
Steinhauser, Jonas
Steinheisser, Leonard
Stemmler, Lucas
Stoffersen, Kaj
Stoll, Sebastian
Stölzel, Karl
Straubinger, Lorenz
Straubmüller, Vincent
Stubbe, Michel
Stüben, Julius
Süwer, Paul
Swierczyk, Niklas
Tanpolat, Kerem
Taylor, Tim
te Booy, Bram
Tebbe, Andre
Tetzlaff, Leonard
Tetzlaff, Alexander
Tharandt, Finn
Thielert, Timo
Tiemann, Nick
Tiffert, Niklas
Tittlbach, Maximilian
Trappen, Till
Tschernitz, Christoph Leopold
Tyndall, Moibhi
Tyralla, Louis
Uher, Dominik
Ulrich, Neal Leon
Untermann, Sven
Valder, Philip
van den Brand, Henrik
van Zwoll, Henrik
Vogt, Joshua
Volk, Georg
von Buttlar, Julius
von Conrady, Maximilian
Voß, Jakob
Wächtler, Philipp
Wägner, Sebastian
Waidner, Luc
Wallner, Jakob
Weber, Johannes
Weber, David
Wegener, Roman
Weidinger, Julius Leo
Weinzierl, Lennart
Weis, Georges
Weise, Alexander
Weishaupt, Johann Valentin
Wernli (So.), Sebastian
Westenberger (Jr.), Tom
Wilkinson, Christian
Wille, Philipp
Wille, Constantin
Willhöft, Leonard
Winter-Buerke, Henry
Wisinger, Niklas
Wißmann, Eike-Erik
Wittig, Ben
Witzgall, Tim Corbin
Wohlfarth, Leopold
Wolbert, Tom
Wolf, Jérome Noel
Wolf, Gustav
Wolter, Hendrik
Wrenger, Sven
Wulf, Florian
Wünsch, Philipp
Wyciok, Niklas
Wylezol, Adrian
Yeo, James
Zervos, Santino
Zimmermann, Moritz
Zimmermann, Christian
zu Waldeck, Friedrich Carl
Abbelen, Jörg Appenzeller, Sofie
Ammann, Florian Arifi, Dafina
Anders, David Aschwanden, Rebecca
Arp, Nick Aulenbacher, Laura
Auler, Robert Barlmeyer, Florina
Babic, Antonio Luca Becker, Franziska
Baeck, Christian Becker, Clara Marie
Bartschmid, Philipp Biege, Carlotta
Baumgarten, Moritz Billand, Alicia
Baumgärtner, Michael Bremeyer, Antonia
Bays, Lennart Brombach, Anna Natascha
Becker, Manuel Sebastian Brooks, Julia
Beer, Maximillian Burmann, Clara
Beisenwenger, Alexander Carvalho, Laura
Bertsch, Leopold Cramer, Clara Sophie
Betz, Philip Daubert, Lina
Beyer, Yannick Dierks, Dorothea
Beyl, Alexander Dokenwald, Joy
Bierbaum, Vincent Dokenwald, Jil
Bierer, Dario Dony, Sophia
Bieri, Tobias Ernst, Noemi
Blyth, Nicklas Falter, Johanna
Bobach, Finn Fortkord, Franziska
Bode, Felix Fowler (Jr.), Ashley
Böger (So.), Torben Lars Giering, Sonja
Bohnenkamp, Philipp Großpietsch (So.), Julika
Bohner, David Hampel, Hanna
Böll, Felix Harkort, Carolin
Bollenz, Hannes Lennart Hauck, Nadine
Bonmann, Johannes Leonhard Havemann, Katja
Borchert, Tim Hendrick Heck (Sr.), Cecilia Bridget
Borrmann (R-Fr.), Nicklas Heil, Clara
Bräuker, Alexander Hein, Jennica
Bree, Maximilian Hempel (Jr.), Sophie Charlott
Breunig, Marius Huber, Lita
Breyer, Tristan Iden, Cara
Brühl, Sebastian Kaiser, Anna Christin
Brümmendorf, Max Kauffmann, Carolin
Buchert, Marvin Luca Kiderlin, Sophie
Buchner, Leonard Kilian (Sr.), Christina
Bukowski, Maximilian Kirsch, Luise
Bultink, Gianluca Klauck, Hannah
Bunde, Mats Klencz, Ellen
Bürk, Lucas Köhler-Gibbons, Farah
Buschauer, Mathis Köster, Lilly Marie
Buse, Christian Krämer, Laura
Carbone, Tyler Justin Kramer, Katharina
Carnevale, Luca Kreuzer (So.), Helen Tamy
Castor, Moritz Kuczka, Annika
Clarida, Kevin Kurz, Laura
Classen, Marco Kurz, Katharina
Coors, Florian Kutschinski, Frederike Johanna
Cordts, Dominik Lattermann, Anna
Coy, Lucas Lauermann, Nina
Cremer, Maximilian Laux, Lili Charlotte
Dasser, Philipp Lessing, Alexandra
Dehning, Jacob Loock, Sara
Devine, Marc Andrew Loock, Laura
Dick, Tizian Josef MacPherson, Melina
Diedrich, Magnus Meier, Federica
Dierksen, Fynn Meleshkina (Sr.), Anna
Dießelberg, Paul Merkel, Hanna Katharina
Disch, Tim Alexander Michel, Anna
Dobbers, Paul Mickan, Anastasia
Dohm, Benedict Möll, Charlotte
Dreffin, Florian Müller, Chira
Drewes, Jarmo Ndiaye, Viviane
Dudzus, Randolph Niehaus, Vivian
Ebert, René Nowak, Corinna
Echternach, Tim Obrecht, Monique
Edelmann, Eric Oelfke, Sophie
Edner, Luk Overheu, Carlotta
Edzard, Ludwig Pfeiffer, Julia
Eicker, Niklas Plüschau, Anna
Else, Alexander Pohl, Lena
Engelmohr, Connor Pompe, Lea
Erhard, Stephan Posten, Charlotte
Ernst, Philipp Rahlfs, Felicitas
Eschment, Magnus Rammelt, Ellinor
Esposito, Philipp Rathmann, Stephanie
Esser, Simon Reisch, Valentina
Felgenhauer, Benedikt Renkhold, Ylvi
Feller, Sebastian Renner, Eva
Fischer, Sebastian Rheinboldt, Clara
Fischer, Cedric Ringling, Julia
Folchert, Christoph Roggenkämper, Luisa
Freimuth, Johannes Rottluff (Sr.), Anna Theresa
Fritzler, Kelvin Sapper, Carolin
Fuchs, Dennis Schetter, Tessa
Füsti-Molnar, Robin Scheyer, Celina
Galow, Niels Schick, Theresa
Gärtner, Johannes Schick, Franziska
Gebauer, Paul Schindler, Fiona
Glattenbacher, Michael Schlick, Ann Sophie
Golenko, Nikolai Schuster, Lena
Grabscheit, Michael Schwartz, Emma
Graeff, Constantin Spenst, Anna Katharina
Graf von Pfeil, Leonard Spirgatis, Nadine
Grass, Marc Strässer, Julia Theresa
Grave, Luca Strobel, Judith
Grefe, Ferdinand Timm, Carolina
Greiner, Niklas Többen, Lisa Marie
Gröger, Titus van der Donk, Adriana
Grossmann, Julius Volk, Teresa
Groth, Julius von Stosch (Jr.), Clarissa
Grumann, Jonathan Voß, Michelle Sandy
Grund, Dylan Wagner, Natalie
Grundmann, Mattes Bjarne Weiß, Leonie
Grzelak, Armin Weitzel, Naomi
Guske, Benjamin Wierleuker, Finn Johanna
Haars, Ingmar Wollenhaupt (Fr.), Johanna
Haase, Teut Wolsiffer, Tamara
Hagemeier, Niklas Wüstner, Chiara
Hagenbrock, Daniel Zimmermann, Annkatrin
Hahn, Leon
Hammer, Marc Alexander
Handreck, Lukas
Harms, André
Harnau, Jan Ole
Hartmann, Philipp
Haselhoff, Tim
Hasenkampf, Louis
Hauschel, Niklas
Hawlitzky (Jr.), Julian
Helde, Lorenz
Heller (Jr.), Philipp
Henglein, Hannes
Henke, Leon
Hesse, Fabian
Hirschberger, Lasse
Hoekstra, Sander
Hoffmann, Tim
Holl, Jason
Holzmüller, Jan
Huber, Raphael
Huber, Maximilian
Hug, Philipp
Hüsken, Dominik
Hütten, Niklas
Irlbacher, Alexander
Jacobi, Alexander
Jakob, Henrik
Jünger, Marco
Karow, Cornelius
Kay, Marcel Giovanni
Keller, Aaron
Kemper, Leon
Kern, Finn
Ketterle, Nicolas
Kirchner, Benedict
Kitterle, Linus
Klees, Nico
Kleinwächter, Andre
Klotz, Florian
Knapp, Fabio
Köbke, Sebastian
Kohl, Niklas
Köhnen (Jr.), Yannick
Kolb, Paul
Konzorr, Ben
Kosma, Miron
Kreis, Tim Julian
Krevet, Julius
Krstic, David
Krück, Philip
Krückl, Florian
Krug, Niklas
Kühne, Christian
Kürpick, Fabian
Kurz, Leonard
Kutter, Christopher
Lachner, Christian
Lampe, Danny
Lange, Dominique Paul
Langejahn, Justin
Langer, Benedict
Laske, Lukas
Lee, Jordan
Lengen, Mika
Levecke, Tom
Liebig, Lucas
Liebing, Jan
Lienau, Niklas
Lietz, Maximilian
Limmer, Ferdinand
Loosmann, Ben
Lorenz, Dominic
Löschner-Kloth, Leonhard
Lütke Notarp, Jan Luca
Lütkemeyer, Arthur
Lysy, Daniel
Maatz, Jann Toralf
Mahlstedt, Sören
Mann, Tobias
Marken, Jasper
Markert, Moritz
Marquart, Gero
Meininger-Schad, Maximilian
Mersmann, Mauritz
Mildszus, Fynn
Miller, Patrick
Möller, Henrik
Moosmeier (Jr.), Florian
Müller, Vincent
Müller, Nicholas
Müller, Michael
Müller, Jan Nicklas
Müller (Sr.), Ferdinand Frederik
Münker, Alexander
Murche, Jannick
Nagel, Julian
Neubarth, Lukas
Nitschke, Tom
Nix, Mark Laurin
Nölte, Constantin
Ohmstedt, Christian
Ondracek, David
Osterhorn, Jonas
Ostholthoff, Max
Ottmann, Tom
Paasch, Pascal
Paeffgen, Jakob Edmund
Pakosch, Philipp
Park, Cornelius
Peter, Christopher
Pitz, Karl Christian
Pollmeier, Jost
Prien, Falk Jannek
Pscheid, Robert
Quack, Alexander
Quetz, Jan Patrik
Raab, Benedikt
Rainalter, Kilian
Rank, Jonas
Rathgeber, Stephen
Reber, Matthias
Regula, Niklas
Reif, Norman
Reupke, Fabio
Rieck, Dennis
Riemer, Tommes
Riemer, Davis
Rink, Vincent
Rink, Niklas
Ritter, Paul
Rohrbach, Constantin
Roolf, Johannes
Rößle, Maxime
Röthemeier, Christian
Rowell, Arden
Rygol, Jann Henry
Sander, Paul
Sander, Carl
Schafhauser, Joe
Schall, Leo
Scharringhausen, Konstantin
Schauwecker, Tom
Scheer, Sebastian
Schencking, Max
Schier, Sebastian
Schiewe, Sebastian
Schirpf, Felix
Schmidt, Konstantin Lorian
Schmidt, Constantin
Schmitt (Pro), Max
Schmuck, Johannes
Schneider, Sören Sebastian
Schneider, Paul
Schneider (Jr.), Jan
Schöffel, Valentin
Scholl, Nikolas
Schoone, Kevin
Schreiber, Wilhelm
Schritt, Maximilian
Schröder, Philipp
Schrödl (Grad.), Florian
Schulze, Moritz
Schüssler, Robin
Schwarzbach, Moritz
Schwarzhaupt, Jonathan
Seehase, Malte Bernd
Seemann, Edgar Lee
Seifert, Marte Frederic
Sgobba, Valentino
Sieker, Christoph
Siekmann, Julius
Sielhorst, David
Sievert, Luca
Sinn, Nils
Sliwka, Sebastian
Smani, Fahri jr.
Spelbrink, Jonas Tristan
Spitzer, Jan Vincent
Stadtfeld, Luca Julian
Steger, Christopher
Steinkühler, Sebastian
Steiskal, Michel jr.
Stiller, Paul
Stoffersen, Henrik
Stollburges, Daniel
Stolz, Moritz
Storch, Gian Luca
Stork, Jan Lukas
Strippelmann, Marius
Strobel, Maximilian
Strohmaier, Michael
Studzinski, Leonhard
Suermann, Benjamin
Sun, Otto
Swinkels, Maarten
Sybrecht, Paul
Taube, Moritz
te Booy, Berend Jan
Theilken, Niklas
Thode, Malte
Thode, Jan Erik
Thorwarth, Bendix
Thurner, Lorenz
Unger, Constantin
Urban, Maurizio
Vahlenkamp, Timo
Valiente-Hradetzky, Paul
Veeser, Kilian
Visé, Sebastian
Vogel, Severin
Völker, Yannic
vom Berg, Philip
von Kieckebusch, Julius
von Stutterheim, Louis
Wack, Jonas
Wahl-Schwentker, Jago
Walker, George Edward
Wallow, Max
Walter, Erik
Wassermann, Christian
Weck (Jr.), Gregor
Wedl, Tim
Wegener, Alexander
Weiß, Tobias Kester
Werning, Ty Nathan
Wesner, Anselm
Wichtrup, Jonah
Wiebusch, Julius Constantin
Wietfeld, Vincent
Wilhelm, Vincent Immanuel
Wille, Henri
Winter, Jason
Wöhl, Lorenz
Wohlenberg, Ferdinand
Wolf, Denis
Wolff, Niklas
Wolter, Philipp
Wolters, Lukas
Wulff, Philipp
Wunram, Frederik
Wünsch, Enno
Zaggl, Quirin
Zeeb (Jr.), Niklas
Zeiser, Tim
Zöller, Noah
Ademmer, Felix Albrecht, Lena Marie
Alexander, Henry Anderle, Kyra
Ammann, Tom Ardler (grad.), Lara Cathleen
Arendt, David Bäumken, Lara
Aubel, Niklas Becker, Natalie
Axhausen, Nicolas Behr, Livia
Balthasar, Carl Otto Bezold, Julia
Baron, Lucas Binninger, Marie
Basler (R-Jr.), Maximilian Blaesche, Kim Frances
Baumgart, Laurenz Bremm (grad.), Franziska
Bechtolf, Henri Courbier, Amina
Beckerling, David Daldrup, Lena
Behr, Niklas Eberhard (grad.), Antonia
Benthin, Marven Eidem (grad.), Jenna
Beuch, Sebastian Engel, Antonia
Bildhauer, Samuel Erhard, Sarah Luca
Bittner, Yannick Feise, Katharina
Bleeker, Simon Filogamo, Milena
Block, Christian Fink, Anna
Bogen, Jan Hendrik Fuchs, Henriette
Bohn, Malte Gallin, Juliet
Böll, Philipp Hardes, Patricia
Bombosch (Sr.), Tim Harm (grad.), Leonie
Bosbach, Jan Hauser, Julia
Bosselmann, Timo Michael Hausmann (grad.), Sophie
Brauwers, Sean Hebbel (Sr.), Fiona
Brodscholl, Moritz Heissel, Antje
Buchholz, Morten Heißenbüttel, Carlotta
Buhle, Eric Hnidka (grad.), Rebecca
Bühler, Vincent Hormes, Leonie
Capurro, Lino Höver, Velia
Christophersen, Nils Imhausen, Nina
Coym, Johannes Jäger, Pia
Dehner, Johannes Keilich (grad.), Katharina Johanna
Demleitner, Leopold Kempf, Lia
Duensing, Jan Felix Kern, Annika
Ebert, Julius Kim, Hyerin Charlotte
Eickelbaum, Konstantin Knebel, Sonya
Eisold, Jonas Knötsch, Franziska
Eller-Hughes (Jr.), Justin Koch, Lea
Eppert, Nico Kock, Jessica
Ewers, Mark Kraft, Lilia
Fanelsa, Maximilian Krug, Viviana
Faßbender, Max Kupf, Irma
Faßbender, Harri Kuschke, Marie Luise
Fischer, Colin Liddell (Sr.), Fiona
Franz, Valentin Limbourg, Pia
Franz, Fabian Lohstöter, Anna Elisabeth
Fuchs, Simon Mackintosh, Lauren
Geissler (Jr.), Raphael Mätzel, Hanna
Gerlach, Maxi Meindl, Julia
Gimmy, Niclas Mertens, Chiara
Glaß, Leon Müller, Franziska
Gotzens, Nicholas Neese, Julia
Gras, Lukas Nigbur, Sophia
Grieb (Sr.), Maximilian Nützmann, Friederike
Griffiths, Niklas Ohlenbusch (Sr.), Pia
Groebler, Christopher Riedel, Anja
Grünert, Linus Rosendahl, Gloria Sophie
Günther, Jakob Rotkirch, Isabel
Hagedorn, Lennart Rüss, Felicitas
Hanneforth, Jannik Schaeper, Diandra
Hansen, Lasse Scheit, Lena
Harbig, Fabian Hubertus Schlender, Maike
Harder, Felix Schloo (grad.), Vanessa
Haußner, Alexander Schmidt, Victoria
Hausweiler, Julian Schneider, Rebekka
Hebrock, Yanick Schnobel, Kathrin
Heidberg, Frederik Schobeß, Anna Lena
Helsper, Jannik Schulz, Carola
Herrigel, Nils Segelke, Kristina Viktoria
Herrmann, Luis Sieker, Constanze
Heyen, Jan Phillip Sigmund, Victoria
Hinkel, Magnus Sperlich, Sophie
Hirmer, Michael Springstein, Bianca
Hoffmann, Dennis Steiner, Sabrina
Hoffrichter, Lukas Stüben, Helene
Hofmann, Julius Theilken, Madeleine
Hollmann, Alexander Tichy (Sr.), Louisa
Hong, Minho Trockel (Jr.), Linda Sophie
Honner, Mark Uliczka, Leonie
Höpfner, Julian Völker (Pro), Greta Isabella
Hoßbach, Leonhard Werner, Anna Sophie
Huber, Niklas Wickemeyer (Jr.), Sonja
Hügl, Tobias Wiese, Janina
Jacobi, Tobias Winkler, Charlotte
Jarck, Fabian
Jolly, Miles
Jungjohann, Justus Paul
Kamm, Laurin Luis
Kenndoff, Moritz
Kieper, Jan Ole
Kim, Hyesung Wilhelm
Kinzel, Niklas
Kissel, Sebastian
Klein, Carsten
Klöcker, Arne
Knapp, Sander
Köhler, Tom
Korthals Altes, Marius
Krause, Niklas
Kreutzer (Jr.), Julius
Kristéll, Julian
Kuechler, Lilian
Kullack, Moritz Lothar
Lamadé, Marcel
Lammel, Gero
Lang, Till Tobias
Lange, Frithjof
Lawrence, Samuel
Legerlotz, Vincent
Lehmann, Oliver
Lorz, Yannick
Lüdde, Jannes
Lütjen, Frederik
Matlari (Sr.), Philipp
Mattner (grad.), Nicklas
Meißner, Constantin
Meister, Melchior
Meldau, Marcel Fabian
Menne, Valentin
Merz, Romeo
Metscher, Ole
Meyer, Luis
Meyer zu Erpen, Valentin
Miller, Raoul
Möhlenbrock, Marc
Mohtadi, Carl
Möllmann, Maximilian
Moritz, Benedict Adrian
Moser, Lukas
Nakajima, Kenji
Naseri, Nima
Nashan, Fabian
Nix, Maurice
Nowak, Peter
Nungess, Maximilian
Obiols (grad.), Luis
Ockers, Sam
Orlow, Alexander
Orth, Hardy Constantin
Overkamp, Danny
Paetzold, Leonard
Palau, Noah
Pehl, Justus
Pfeifer, Michael
Pirc, Andreas
Plaumann, Raffael
Portal, Hendrik
Postel, Maximilian
Pötter, Louis
Praml, Michael
Raggl, Philipp
Rau, Jan Phillip
Rauch (R-Jr.), Marcel
Reetze, Sebastian
Reich, Julian
Reinartz, Andre
Rentzsch, Max
Reverchon, Felix
Riegger, Niclas
Rippert, Julian
Rosenmüller (grad.), Thomas
Röskens, Philipp
Roth, Michael
Rottenanger, Kevin
Rudolf, Craig
Rust, Lennart
Sandor-Ambrus, Philipp
Sapper, Sebastian
Sari (Fr.), Deniz
Sauter, Luis
Schäfer, Philipp
Schlage, Matthias
Schmalkoke, Clemens
Schmid (Jr.), Matthias
Schmidt, Seymour
Schmitt, Alexander
Schomburg, Leonardo
Schöppl, Maxi
Schörck, Robert
Schubert, Dominik
Schulenburg, Florian
Schuler, Bob
Schulze, Marius
Schüttert, Jan
Schütz (R-Sr.), Yannick
Schwenger (So.), Nicolas
Siswick, Jan Alexander
Sliper, Felix
Spiesmacher, Jan
Spiesmacher, Christoph
Spitzer, Daniel
Sponholtz, Vinzenz
Staben, Felix
Staub (Jr.), Jacob
Steeger (So.), Adrian
Steinhauser, Lennard
Stergiou, Christopher Constantin
Stoll, Florian
Taufertshöfer, Leonard
Thäle, Lorenz
Thalmayr (grad.), Benedikt
Tietz, Louis
Toukabri, Haroun
van der Hamm, Friedrich
van Ellen, Fabian
Vogt, Gedeon
Voll, Florian
Vollmuth, Yannik
von Blankenfeld, Malte
von Holt, Leander
Wasser, Mark
Weigl, Tilman
Wetzel, Luis
Willenbrock, Sidney
Winkler, Dominik
Winter, Adrian
Wirth, Mario
Wischnat, Jan Philipp
Wittebrock, Felix
Witthöft, Maximilian
Wittig, Noah
Wolf, Lenard Julian
Wolf, Georg
Wörner, Moritz
Wörner, Leon
Wunder, Sebastian
Yener, Umut
Zietzschmann, Nils
Zipf, Niklas
Zschage, Tom
Zurstiege, Jakob